Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

WDSTT

Skarga na admina HOHOL

Polecane posty

Witam, składam tą skargę na admina DD2, HOHOL.Dlaczego ?Już tłumacze.Moim zdaniem nie powinien on mieć administratora.Gdy gracze piszą na u@ ten to cheat itd.On bez wchodzenia na Spect gra sobie gra jest na u@ napisane że ten i ten prawdopodobnie odpal to on bez patrzenia na Spect daje bany !Obowiązkiem jego jest wejść na Spect'a bo co jemu szkodzi i zobaczyć jak dany gracz gra.Więcej do powiedzenia raczej nie mam.Proszę o degradacje tego gracza.

@@

Dodam że HOHOL pisał do mnie na Steam przed chwilą i taką kulturę osobistą ma admin ?!

2hxo8xi.jpg

1585zb.jpg

Tym bardziej za taką kulturę proszę o DEGRADACJE GRACZA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to on nie powinien miec tego admina bo nigdy nie widze go na spect gra sobie jak zwykly grac nie patrzac co sie dzieje na servie gdy pytalem czy on ma admina to powiedzial ze nie pisalem na u@ bo dla mnie nie wczytal sie admin a on go mial bo pózniej banowal i jeszcze prosze o opiekuna serwera zeby wlaczyl plugin zeby pokazywalo jaki admin banuje lub slapuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wdstt za mało grasz na serwie żeby widzieć cokolwiek tylko szkoda że dzisiaj więcej czasu na spect przesiedziałem a niż grałem PozDrO to teraz jak będę siedział na spect to będę robił sobie ss i wrzucał na forum żeby Tobie to udowodnić Dzieciaku :) a do Ciebie stabilo to nie rozumiem nie przypominam sobie żebyś się pytał czy mam adma po 1 i po 2 nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek kogoś slapował :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HOHOL, Za mało ?Wystarczająco gram na serwerze.Teraz mniej bo komputera nie mam swojego bo jest zepsuty ale to się zmieni.Poza tym wracając do skargi.Widziałem nie jedno krotnie że nie wchodzisz na spect tylko banujesz więc nie wkręcaj kitu.Dołączę również zaraz SS ze Steam co mi pisałeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego zdania co WDSTT. Ja uważam, że admin powinien umieć zachować kulturę osobistą i być miłym dla graczy i innych adminów nie tylko w grze, ale także na steam, GG itd. Dodam też pytanie. Dlaczego on dostał wgl admina bez podania?? Więc to wg mnie kolejny powód do degradacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahhaah

skarga sluszna!gralem teraz na DD2 oskarzony siedzial na SPECT to fakt ale pisal tylko bialym kolorkiem na admin SAY Cyt:dlaczego zlozyles na mnie ksarge XDXDXD

dla mnie to dzieciak......z reszta co tu duzo wiecej pisac wystarczy poczytac to http://www.cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?t=7096

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem wam że to jest dziecinada co robicie :) jak dla takiego kogoś jak WDST można mieć kulturę ? i po 1 nie pisałem tego na serwie do niego czy coś tylko na steam jak grę skończyłem :/. zawsze byłem na tym serwie od rana do wieczora praktycznie a teraz 2000tyś czitów lata :/ i Opancerzony nie dzieciak bo drogi kolego mam 23 lata i kup steam lepiej chłopcze a nie na Ns ciśniesz !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę zamknąć temat, z racji tego iż skarga została rozpatrzona i HOHOL został zdegradowany przez Pimpa. Dziękuje za rozpatrzenie skargi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...