Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Opancerzony

nieogary do potegi entej

Polecane posty

-administracja prowadzi sie na serwerze na poziomie ZEROWYM

-rozdawanie banow za PING to max co cie czeka na serwerze

-zglasznie na U@ bezsensowne bo reakcji brak

-jezeli za duzo zglaszasz pseudo amin grozi na glownym SAY banem

-wyzywanie,obrazanie gracza jak i jego rodziny to poziom dzienny(reakcji brak)

-grecze na ewidentyn aimie NS po wielkokrotnym zgloszeniu przez X graczy graja dalej jakby nigdy nic

-cele mapy robia gracze bo administratora to juz nieobowiazuje

-poadnia o admina ogranietych graczy ktorzy chca cos wniesc do gry jak i serwera zostaja rozpatrzone negatywnie(nie chodzi tu o mnie bo ja co tu zobaczylem nie ubilbym nawet z wami muchy w kiblu)a odpowiedzi w podaniach np.OLI maja duzo do myslenia(dziecko)

-trzymanie sie kupy masz admina jestes cool inny jest zerem bo ja mam range

-brak jakiegokolwiek doswiadczenie co do rozpoznawania WH a juz nie mowie o AIMie bo to wyzsza szkola jazdy dla wiekszosciadmininstratorow

itd...itd...itd...mozna by tu wymieniac do woli ale komu sie chce?

za takie skargi czlowiek moze nabawic sie tylko wrogow na serwerze jak i na forum a jestem przekonany ze wiekszosc graczy podpisalo by sie pod tym postem ale strach to blokada......lecz to czysta PRAWDA!

Teraz penie jakis uczony pseudo aministrator napisze ze jak mi sie nie podoba to mam zmienic serwer..........nie musisz mi tego pisac bo po tym co tu zobaczylem to wole sprzedac STEAM i zapomniec o tej wspanialej grze ktora kiedys umilal czas niz ogladac co sie tutaj dzieje.

Dziekuje NQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to moze odpowiem wam na tą skarge po raz adminaistracja wszystko widzi tylko jest problem z amx i nie mamy adminów to na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z niektórymi pod punktami się z Tobą zgodzę.Nie chcę się tutaj z nikim kłócić iż to nie miałoby wgl sensu.Niektórzy nie powinni mieć administratora .Z tego co ja zauważyłem to gdy ja jestem na serwerzę gram i gram.Piszę na @@Cheat?Zglos na u@ itp, itd.Faktycznie piszą co niektórzy gracze sprawdź tego sprawdź tego.Ten ma wh/aima czy cokolwiek innego napiszą na [email protected] bym się chwalił czy coś ale tylko Ja i dwóch administratorów albo jeden patrzymy na tych graczy.Reszta piszę nam na u@ weź ty jego sprawdź bo ja gram czy inne odzywki.Była ostatnio sytuacja że ja grałem a Exotic napisał sprawdź I takich sytuacji jest wiele i nie tylko z Exotic.No idę sprawdzić na Spect bo co mi szkodzi wolę by serwer miał przyjemną atmosferę oraz by nie było cheat'ów.Ale jedno mnie męczy i denerwuje.Dlaczego Ci Administratorzy nie wejdą także ?Bo co ?Bo grają ?Nie chce im się?Bo nie za bardzo rozumiem.To nie ma się chcieć czy coś bo to jest nasz obowiązek i nie ma innego zdania.Albo napisał do Mnie na Steam ostatnio pewien gracz DD2 .Po moim wyjściu z DD2 napisał do mnie czy wejdę bo cheat.Ja napisałem jemu że jest Ola i że może na u@ do niej czy do niej na Steam napisać.A on do mnie napisał że Ona nie ogarnia i że nie reaguje na u@. Na Say w każdej chwili powinniśmy zaglądać bo przecież gracze piszą na u@ lub trzeba patrzeć czy nikt nie łamie regulaminu.

Co do Kultury na serwerze, moje zdanie jest takie że jest ona fatalna.Trzeba co chwilę kogoś uspokajać ostrzegać aż w końcu banować.Staramy się jak najbardziej pilnować a to że niektórzy administratorowie naprawdę nie ogarniają to nie nasza wina.

Nie pisz że "administracja"Bo to tylko poszczególne osoby olewają sprawę totalnie.Nie bym się chwalił czy coś.Lecz tak naprawdę tylko Ja,SyncMaster i Sokawicz jak ktoś napisze na u@ to w trójkę wbijamy i patrzymy i informujemy się wzajemnie na [email protected]ście wchodzimy na spect również z własnej woli by dopatrzeć się.

Pozdrawiam

WDST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cyt:odp Oli ktora otrzymalem na PW godz.19:21

Cyt:j asne. odezwał sie krol csa ;d hahahahah 28 lat ? a Ty czlowieku jeszcze w csa grasz? nie masz rodziny? zony? w sumie to nie ma co sie dziwnic, zadna cie nie chce... no rozumiem ;d nie dziwie sie ;ddd nara !!!!

????? co ma moja rdzina wspolnego z wieloletnim graniem w cs-a???????

Jak takie cos czytam od admistracji szanujacego sie serwera to rece za kazda odpowiedzia opadaja mi coraz nizej:)

Ps....sa admini ktorzy naprawde chca cos zrobic dla tego serwera .....ale reszta to tylko zwykli gracze ktorzy posiadaja TYLKO rangi:_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cyt:odp Oli ktora otrzymalem na PW godz.19:21

Cyt:j asne. odezwał sie krol csa ;d hahahahah 28 lat ? a Ty czlowieku jeszcze w csa grasz? nie masz rodziny? zony? w sumie to nie ma co sie dziwnic, zadna cie nie chce... no rozumiem ;d nie dziwie sie ;ddd nara !!!!

Jak takie cos czytam od admistracji szanujacego sie serwera to reca za kaza odpowiedzie opadaja mi coraz nizej:)

Ps....sa admini ktorzy naprawde chca cos zrobic dla tego serwera .....ale reszta to tylko zwykli gracze ktorzy posiadaja TYLKO rangi:_)

Zamurowało mnie to co przeczytałem :o .Ola, nie rozumiem Cię na jakiego grzyba ingerujesz w jego życie prywatne ?To jest jego życie i jego decyzja, czy ma żonę czy nie.Czy ma rodzinę czy nie to tylko jego decyzja ! Teraz Ola pokazała że potrafi się zachowywać jak wścipskie dziecko.Admin powinien świecić wzorowym zachowaniem nie tylko na serwerze lecz i na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stworzyliscie serwer dla graczy?????czy dal siebie?jezeli rozdajecie rangi administratora to prosze tylko o ty by wywiazywali sie ze swoich zobowiazan!

Czy ja jak i inni gracze prosze o duzo??????jezeli tak to zamknijcie serwer jak i forum skoro nie jestescie w stanie podolac swoim wyzwania jakie sobie postanowiliscie na samym poacztku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że dalszy tutaj spam nie ma sensu.Jednak ja postaram się mniej grać niż dotychczas a więcej siedzieć na Spect.No mniej fragów będzie ale liczy się dobro serwera :p .Co do całej zaistniałej sytuacji dobrze by było gdyby Pimp517 Się odezwał tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WDSTT graj sobie ile chcesz bo akurat uwazam ciebie za ogarnietego gracza/admnistratora!

z jakiej racji masz poswiecac skille?????jest was na tyle duzo by to oranac bez wchodznie na glupi SPECT,lecz na tyle malo by odpowiedni ludzi z doswiadczeniem sie tym zajmowali:)

PS.jestem pewny na 100%ze to co tu dzis napisalem zemsci sie na mnie podczas gry na waszym serwerze jak i na forum.Trudno ktos cos w koncu musial napisac by stalo sie LEPIEJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...