Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Wiecznie nagiet

Skarga na Admina KsMiloF

Polecane posty

Mój Nick w grze: Wiecznie stary

Nick Admina/Gracza: KsMiLoF

IP oskarżonej osoby:

Steam ID oskarżonej osoby:

Data,godzina, mapa zdarzenia: 18:46

Opis Sytuacji: Admin po raz kolejny dał bana bez możliwości wstawienia ss'y..Teraz trafiło to na mnie;/ Zaczeła sie runda rzuciłem granat jak zawsze smoke i dał mi bana za wh..Nawet ss'y mi nie zrobił tylko odrazu ban.

Ewentualne dowody w postaci SS/demka:

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina KsMiLoFF.

[AMXBans] Pozostalo ci 6 dni , 23 godzin , 53 minut i 52 sekund bana.

[AMXBans] Zbanowany Nick : Wiecznie stary

[AMXBans] Powod : ' Wallhack '

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-StaraSzkola.pl

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 592621610 '

[AMXBans] Twoje IP : ' 83.23.88.44 '

[AMXBans] =======================================

O co prosisz: Proszę o odebranie admina temu graczowi bo z tego co wiem to sie zdarzyło nie pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak Zapomniałem trzeba wymyślić swoją bajkę że rzuciłeś granata i chuj wie co .. Po pierwsze u mnie się coś zjebało pisałem na forum że niue mogę wstawiać ssy . Nie działa mi to .. Po drugie 5 osób pisało mi o wh u cb . I dziwnym trafem strzeliłes z mp5 gościa heda gdy był skampiony ... Ssy nie ma ale jest coś takiego jak HLTV ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze koleś chował tam sie 2 rundy ..1 rundę mnie zabił a druga juz sie nie dałem ...PO [2] Co mnie to obchodzi ze nie mozesz ss'y robic ..Jak nie możesz to po co banujesz.PO [3] Zamiast banować nie uczciwych graczy takich jak creativ to banujesz tych lepszych!.Nie reagujesz wgl na U@ Spamowałem ci 3 razy..I ogarnij te wulgaryzmy nie piszesz sobie z kolegą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze koleś chował tam sie 2 rundy ..1 rundę mnie zabił a druga juz sie nie dałem ...PO [2] Co mnie to obchodzi ze nie mozesz ss'y robic ..Jak nie możesz to po co banujesz.PO [3] Zamiast banować nie uczciwych graczy takich jak creativ to banujesz tych lepszych!.Nie reagujesz wgl na U@ Spamowałem ci 3 razy..I ogarnij te wulgaryzmy nie piszesz sobie z kolegą !

Wieczny Nagiet jesteś od kilku dni . Dąsasz się jak nwm kto . . Creativ jest dłużej od ciebie na serwerze . Nie używa cheatów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 24h na wstawienie Demka ;) Więc proszę chwilę łaskawie poczekać . Bo komputer mi się wyłączył

[ Dodano: 2014-03-20, 19:47 ]

Sama najchętniej dałabym screeny temu Creativovi, lecz amxbans uniemożliwia tą opcję...

Tobie też popsuł się Amxbans ? Że ssy nie chce wstawić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecznie nagięty ty sie nie wypowiadaj wogole bo dzisiaj 2 razy połowa serwera chciała cie wyrzucic razem z i love wiec nie cwaniakuj i nie liz dupska bo to jest zalosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie poproszę link, gdzie masz ów informację zawartą, gdyż ja nie widzę tego w żadnym regulaminie, ani wymaganiach i obowiązkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vegi myślisz ze nie widać ze wiesz gdzie każdy jest? kto tam cie wie czy ty tez na czitach nie latasz ..Ale mniejsza o to , nie mam zamiaru sie tu kłócić nie mam dowodów.I prosze o warna dla tego gracza za obraze bo czuję sie obrażony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poplacz sie jescze bedzie wszystko dorosni potem sie wypowiadaj o kims chcesz to ludzi poprosze zeby sie wypowiedzieli o tobie to zobaczymy czy bedziesz taki wazny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vegi myślisz ze nie widać ze wiesz gdzie każdy jest? kto tam cie wie czy ty tez na czitach nie latasz ..Ale mniejsza o to , nie mam zamiaru sie tu kłócić nie mam dowodów.I prosze o warna dla tego gracza za obraze bo czuję sie obrażony

ahahhahahahha :D . Teraz to ciśniesz jakaś bekę . Vegi jest dłużej ode mnie na tej serwerowni . . Co jak do ciebie się odezwę też mam dostać warma . -.- Już se jaja robisz takie że masakra xd

Za około 10-15minut demko powinno być . Bo ważyło 1,5 gb -.- fraps zryty i renderuje go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nic się nie zepsuło.. Po prostu nie mam admina, bo mi go nie wczytuje, więc nawet nie wiem, czy robienie screenów działa. Tak, czy siak, skoro rzekomo nie działa, to tak trudno ruszyć 4 litery i nagrać demko, a potem dać bana? Tak samo Ty Vegi obrażałeś dziś na prawo i lewo, więc świętoszka nie udawaj. Taka połowa chciała go wypieprzyć, a żaden z tych cwaniaczków nie wstawił dema na forum.

GZ.

@@

Wiesz, co nas obchodzi, ile masz przegranych godzin? W każdej chwili można się odpalić. Oczywiście nie oskarżam Cię tutaj o nic, bo nie mam podstaw, ale spójrz na to, co piszesz i odwalasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i ty masz 23 lata . Ort sie kłania kolego :)

Tak on ma 23 lata a teraz pan Gimbownik pokaże jakim on nie jest Mistrzem Języka Polskiego , nie stawia byków itp :) Pozdro dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...