Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Muffinek666

Podanie na strażnika - Muffinek666

Polecane posty

Nick: Muffinek666

Imię: Adam

Wiek: 14 (w listopadzie 15)

Kontakt GG: 49271404

Znajomość AMXX: 6-7 (potrafie dodawać adminów, modele i mapki ale nie cvary)

Posiadasz sprawne micro: Mikrofon i mutacja są

Czas spędzony na Serwerze: KLIK Aktualnie przez pogode miałem lekkie lagi ale już wraca do normy

Dlaczego chcesz być adminem: Chcę zostać strażnikiem, gdyż aktualnie wbijają często jakieś nieogarnięte dzieciaki które nie potrafią prowadzić. Otwieraja cele i strzelają (jak narazie spotkałem się z 2 takimi przypadkami). Raz koleś wbił na serwer zaczął reklamować inny, jedynym moim wyjściem było wejście na GG i napisanie do kogoś (akurat tym kimś był Szyberek). Chcę także pomóc w rozwijaniu się serwera ;) Jako strażnik będe mógł wyrzucać nieogarnięte dzieciaczki i wrzucać osoby ogarnięte np. "AsdF, NeverBackDown(przeklina, ale ogarnia), NeQ i dużo innych

Czy będziesz płacić składki na Serwer (6,15zł sms): Oczywiście, że tak.

Obowiązkowe 5 reklam Naszej Sieci na innych Forach:

1 reklama

2 reklama

3 reklama

4 reklama - chwytliwa nazwa :D

5 reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie troche pobądź w CT ,bo nie udzielasz się zbytnio i siedzisz w TT słuchając mętnynch sczyli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK!

Muffinek jest bardzo lubianym graczem , mimo ze gra krotko przyniesie same korzysci straznik to male pole do popisu ale powinien go dostac.

Jak dla mnie jest osoba ktora za jakis miesiac powinna bic po adma dobrze zna amx nie sprawia klopotow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...