Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Giba3030

Pociski

Polecane posty

Nie widać pocisków podczas strzelania.

Co to za PB na którym nie strzela się ? Na którym nie widać wolno lecących kul żeby móc je uniknąć ?

O to w tym chodzi przecież, żeby można było coś widzieć , a nie na oślep idzie się i nagle pada bo nie widać kiedy ktoś strzela/celuje .

Równie dobrze można zrobić graczy w uniformach sprawiających że jesteśmy wszyscy nie widoczni- serwer PB Blind. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Giba3030, Tak zgadzam się z tym Kulki, pociski są ledwo widoczne podczas lotu Nwm jakaś zmiana, Ale dla mnie to Lipa, gdyż kiedyś można było grać lepiej, Lepszy poziom teraz strzela się na "Pałę" "Oślep". To utrudnia grę Co z jednej strony jest Dobre, ale też jest dołujące. Ta druga strona Zwiększa poziom Gry na taki dziwny ponieważ tak strzelać na "Pałe" to sobie można Scanowac Boty scoutem na mapie fy_snow Grając na latającym złomowisku bez monitora i Ciała patykiem ułamanym W kształcie kulki.. To jest po prostu bez sensu jak kulek nie widać -.-

Teraz coś dla innych który mówią " Kulki widać" Kulki widać " LEDWO ", ale niektórzy widzą albo i nie To zależy od Cs itp. Ja osobiście nie mam Cs Blacka ponieważ ten mój sprawuje się dobrze ( Sry Black :C ) i kulki widzę tak że jak sobie popatrzysz W glebę widzisz jądro ziemi No po prostu Masakra!...

A tak Wgl.. Black masz Zamiar to zmieniać? jeśli tak To Black decyzja należy do Cb...

:]

Tak wiem Dziwne Ale Spieszyło mi się :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za PB na którym nie strzela się ? Na którym nie widać wolno lecących kul żeby móc je uniknąć ?

Taki bardziej realistyczny?

Moim zdaniem jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

realistyczna ? To dobrze że masz 5 skoków, ognistą kulę , teleport, otumanienie- to takie realne :)

Chcesz realności ? zapraszam na dwór - trochę kasy, ekipa i jedziesz na realistycznego PB .

Tu gramy po to żeby było ciekawiej, nie jest ciekawie gdy nie widzę strzał i wchodzę w nie jak debil.

Jak GreenSeven też uważam że to obłęd.

Było dobrze jak było- każdy mógł uniknąć. Teraz idziesz i patrzysz i Cię nie ma.

Co do realistycznie - możesz też iść na zwykły cs- też nie widać kul, albo jedź na Krym - znajdzie się ktoś ze starym ruskim AK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z ww postami jak nie było widać obrażeń ze skilli tak teraz kulki nie są podświetlane tak więc prosimy o przywrócenie starego wyglądu kulek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...