Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Opancerzony

Opancerzony

Polecane posty

Imię:Adam

Nick:Opancerzony

le masz lat:28

le grasz w cs`a:od 2007 z przerwami

Byłeś już administratorem serwera?:TAK

Znajomość amxx w skali od 1do 10:8

Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu): STEAM_0:0:16839264

Posiadasz działający mikrofon:TAK

Płacisz SMS/ przelewem:NIEwyobrazam sobie abym utrzymywal serwer na ktorym utrzymuje porzadek,to wlasnie glowny H@ powinien mi zaplacic za to ze chce ogarnac jego serwer od nieuczciwych graczy jak i od innych zagrozen.Jezeli uwazacie ze nie pisze prawdy to prosze o wszystkie odp na NIE

Dlaczego ty?:Pochodze z śląska(katowice)jestem pelnoletnim graczem:)przygode z cs-em zaczalem w 2007 roku i do dzis jestem aktywnym graczem:)podobno mam skilla ale nie mnie to oceniac,sluchawki i troche fartu:)

Bylem juz wielokrotnie administratorem na roznych mniejszych jaki i wiekszych sieciach tak jak i opiekunem sieci wiec wiem co sie z czym je:)doswiadczenie w grze jak i w zyciu na forum posiadam dosyc duze to samo z AMX:)jestem pelnowartosciowym graczem:)

Kontakt GG/Steam lub inny kontakt:Steam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadrób forum i odrób te 2 warny, a będę na tak.

@@

Graboś, jak dla mnie dużo ma. Admin też w końcu musi uczestniczyć w życiu forum, jak i serwera. Tematy dotyczące serwera oraz zmiany na nim, są opisywane na forum, więc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Tak.

+Wiek

+Steam

+Amx

+Bardzo często jesteś na serwie nie rozumiem wypowiedzi powyżej nadrób forum co ma forum do serva ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze o zamkniecie mojego podania poniewaz odechcialo mi sie wspolpracy z administracja ktora ogranicza sie do banaowania tylko za PING lub za przeklenstwa a kompletnie nie raguje na wieloktotne zglaszanie na [email protected] tak dalej pewnie daleko zajdziecie:)

Close

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chcecie juz admina bo przemysleliscie ze i tak byscie go nie dostali ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...