Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Shefunio

Kolejna już skarga na Takiego

Polecane posty

Chciałbym prosić o zabranie wszystkich przywilejów graczowi TakiWlasnieJestem. Gracz jest arogancki bezczelny co chwile straszny mnie że złoży na mnie skargę o byle co w dodatku przeszkadza w pełnieniu obowiązków admina bez sensu spamując na u@ robiąc dodatkowy spam (http://speedy.sh/KkqnW/taki.rar)

Dziś gdy napisałem by gracze nie spamowali na u@ żebym dawał jakieś mapy tylko zgłaszali innych ten oto osobnik robiąc mi na złość zaczął spamować z mapami. W dodatku nie posiada żadnej kultury osobistej ani szacunku do starszych nie prezentuje sobą nic dobrego przez co nie powinien reprezentować serwera jako admin.

Proszę też aby jego posty w działe rekrutacji oraz skarg nie były uwzględniane gdyż pozytywnie wypowiada się tylko o osobach które lubi lub mu sie podlizują

I oczywiście standard banuje lepszych od siebie w stosunku do mnie to twierdzi nawet że mam anty ssy hahahahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick w grze kamil1626

W pełni zgadzam się z tym co napisał Shefunio,gram już od dłuższego czasu i TakiWlasnieJestem nie potrafi się zachować na serv, myślę ze potwierdziło by to 3/4 stałych graczy....

Ja również popieram to by Admin TakiWlasnieJestem stracił wszystkie przywileje,a przy najmniej został zawieszony w obowiązkach.

Pozdrawiam kamil1626

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shefunio, pokazałeś swoj poziom Spamowałem pisałem na u@ czy go sprawdzisz a po tym bindzie napisałem 2 razy więc skarga bezsensowna do tego twój "Kolega" kamil1626, Poświadcza d kiedy masz adma syf jest banujesz jak ktoś ci powie to sie ruszusz dopiero na specta :facepalm:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Tobą nie dyskutuje a innym odpisałem że miałem problemy z netem dlatego tak póxno go sprawdziłem. A ja nie jestem tobą żeby banować bo ktoś tak napisał wole najpierw sam sprawdzić i się upewnić po za tym nie bd z tobą dyskutował czekam na wypowiedz Blacka i temat do zamknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...