Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Shefunio

Kolejna już skarga na Takiego

Recommended Posts

Chciałbym prosić o zabranie wszystkich przywilejów graczowi TakiWlasnieJestem. Gracz jest arogancki bezczelny co chwile straszny mnie że złoży na mnie skargę o byle co w dodatku przeszkadza w pełnieniu obowiązków admina bez sensu spamując na [email protected] robiąc dodatkowy spam (http://speedy.sh/KkqnW/taki.rar)

Dziś gdy napisałem by gracze nie spamowali na [email protected] żebym dawał jakieś mapy tylko zgłaszali innych ten oto osobnik robiąc mi na złość zaczął spamować z mapami. W dodatku nie posiada żadnej kultury osobistej ani szacunku do starszych nie prezentuje sobą nic dobrego przez co nie powinien reprezentować serwera jako admin.

Proszę też aby jego posty w działe rekrutacji oraz skarg nie były uwzględniane gdyż pozytywnie wypowiada się tylko o osobach które lubi lub mu sie podlizują

I oczywiście standard banuje lepszych od siebie w stosunku do mnie to twierdzi nawet że mam anty ssy hahahahaha :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój nick w grze kamil1626

W pełni zgadzam się z tym co napisał Shefunio,gram już od dłuższego czasu i TakiWlasnieJestem nie potrafi się zachować na serv, myślę ze potwierdziło by to 3/4 stałych graczy....

Ja również popieram to by Admin TakiWlasnieJestem stracił wszystkie przywileje,a przy najmniej został zawieszony w obowiązkach.

Pozdrawiam kamil1626

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z Tobą nie dyskutuje a innym odpisałem że miałem problemy z netem dlatego tak póxno go sprawdziłem. A ja nie jestem tobą żeby banować bo ktoś tak napisał wole najpierw sam sprawdzić i się upewnić po za tym nie bd z tobą dyskutował czekam na wypowiedz Blacka i temat do zamknięcia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...