Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

kadabra90

Skarga na Shefunio?!

Polecane posty

Mój Nick w grze: Kadabra

Nick Admina/Gracza: Shefunio

IP oskarżonej osoby: Niewiem jakie ma..

Steam ID oskarżonej osoby: I dunno

Data,godzina, mapa zdarzenia: 12.03.2014 Godzina 23:30 - 0:10, Mapa : Wiocha

Opis Sytuacji: Bez podstawy Ban

O co prosisz: o ukaranie i odebranie w rezultacie Admina ( badz zeby zrozumial swoj blad)

Skarga wystosowana jest nadaniem na mnie bana (juz dostalem unbana) , mianowicie było bardzo mało osób na serwerze grałem głównie 1 vs 2, co nie powiem sprawialo mi przyjemnosc gry ale do momentu. Kiedy dostałem bana, wszak ze ss zrobione przez admina nic nie pokazuja niema dowód na to, bez podstawne co widac... , ja musialem odczekac 24h za nie udolność sprawdzenia mojej osoby, powiem wiecej nie sprawdzil tylko dal go pochopnie jak mlokos. Jakby grał tutaj z wiekszym stazem zalwazyl by ze nie gram bardzo slabo i sobie radze jakos na serwerze, zdziwil sie jak dostal 4,5 razy heada to bylo podstawa do spowodowania mojego odpoczynku od CS`a. Gościu ma 20lat co wynika z jego profilu a zachowal sie jak dzieciak ktoremu odebrano lizaka. czy tak powinien zachowywac sie admin? Jak szlo dobrze bylo okej jak zaczel spadac bo rowni pochylej wzgledem killi, odezwal sie glos władcy i bach..

Nie jestem osoba ktora donosi, i zglasza skargi bo tylko sfustrowani ludzie to robia, ale moze ktos moje wypociny przeczyta i pojdzie po rozum do głowy żeby skoro jak ma sie admina nie rzucac byle jak byle komu od tak bana, bo czym sie wtedy roznimy od małpy ktorej sie zabrało banana ? niczym?

PS. Tak kazdy robi błedy wkoncu jestemy ludzmi ale zapytany wieczorem o powod powiedzial ze mogl mi dac i dal cos w ten desen nie musi sie tlumaczyc o to prawda wkoncu jest "adminem" a ja szarym graczem z półki "plebsu"... szkoda ze czasem nie mozna sie przyznac do bledu powiedziec "stary sorry nie grales na haxach", bylem juz sprawdzamy chyba przez wszystkich adminów co podkresle, niemam zamiaru grac na wspomagaczach nie gralem i grac nie bede i niemam małego morale zeby podnosic sobie go grajac naprawde..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,Mój nick w grze to kamil1626...

Admin ma prawo każdego sprawdzić więc nie wiem o co jest ta skarga ;p

Ale miałem raczej nieprzyjemność z Graczem Kadabra grać i to Ty zachowywałeś się raczej jak młokos wgl. nie uważałeś na słowa,dość że obrażasz Admina to jeszcze innych graczy bo jesteś wielce pokrzywdzony przez to że dostałeś bana...jak dla mnie ta skarga nie powinna być wgl. pisana. I powtarzam każdy admin ma prawo jakiegokolwiek gracza sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprostowanie powiedziałem "jeżeli mam w stosunku do kogoś podejrzenie to mam prawo go sprawdzić/dać ssy" a nie że jestem Bóg wie kim.

2. 9 razy pod rząd HS jest zastanawiające nie prawda?

3. To że dostałeś Unbana świadczy o moim błędzie i nie muszę się przed Tobą płaszczyć i Cię za to przepraszać.

4. Twoje zachowanie w stosunku nie tylko do mnie ale innych graczów jest aroganckie i narcyzowate nie raz wyśmiewasz się z innych, dopiero zaczynających swoją przygodę z PB przy okazji na każdym kroku podkreślając jakim jesteś ohhem i ahhem jakiego to skilla nie masz.

5. Niczym Cię nie uraziłem nie wyzywałem ani nic z tych rzeczy chyba że ujmą dla ciebie jest dostanie ssów od każdego z adminów w takim razie każdemu powinni go zabrać.

6. Nabierz więcej dystansu do siebie, cs'a oraz szacunku do innych to może spotkamy się ponownie w lepszych okolicznościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cze.

Kamil "Admin ma prawo każdego sprawdzić więc nie wiem o co jest ta skarga ;p " serio ma prawo sprawdzić fajnie ze o tym informujesz naprawde jestem wdczieczny...

Obrazilem admina masz moze ss? czy bez podstawy rzucane slowa? napewno zrobiles ss skoro tak sie lubicie i popierasz jego dzialania ale sie to do pierwszego bana zmieni, ojojo.. i pozatym nie Tobie to oceniac czy moglem, chcialem i powinienem napisac jest to skarga a tego nie trzeba z nikim ustalac ...

Co do sprawdzenia tak ma prawo kazdego sprawdzic niech to robi, ale niech to nie bedzie krzywdzace i bez podstaw, takie zycie, jakbys zobaczyl ss sam bys sie zaczal smiac za co dostalem bana (za nic) za zabicie 9 pod rzad ADMINA!?!?!? .. A 9 hs no coz co moge powiedziec udalo sie i za to zostalem nagrodzony banem nie no w sumie to okej skoro tak to kazdego zbanujmy bedzie wiecej lepszej gry i napewno wtedy sobie poradzisz na serwerze.

Pokazuje jaki mam skill skoro nie masz ss moich popisów to wiesz.. zero podstaw kolejny raz rzucane slowa na wiatr ? to pewnie teraz bede mial bana skoro sie postawilem co?

Spotkac sie napewno spotkamy i bedziemy napewno ze soba grac, ale nie kaz za byle co bo postaw sie po 2 stronie a nie z przywilejami dobrze? latwo sadzic ale nie byc sadzonym ja na pokrycie niz ty mam ss nie slusznego bana danego z rekawa..

Dziekuje , dowidzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarga słuszna , admin nie wszedł na specta aby go sprawdzić tylko jak jechał 2-3 graczy na raz dawał bana , ale wiesz też tak kiedyś miałem jak 20 jechałem :p

Pozdrawiam Elo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kadabra byłem po 2 stronie jak to napisałeś ba ostatnio dostałem bana będąc adminem. I mimo że byłem banowany za 1 rundę po wejściu na serwer to nie uraziło to na tyle mojego ego żeby robić z tego szum :)

Myślę że starczy tego bezsensownego spamu.

Na specta wchodzic nie musiałem bo graliśmy 1 vs 1 więc mogłem pewne rzeczy odczuć na sobie po za tym jak miałbym sprawdzić 1 gracza na serwie bd na spect? Patrząc jak sie bawi z hostami?

Myślę że nie ma co się już wypowiadać w tym temacie dostanę upomnienie lub nie. Zbanowałem już parę osób poleciała dopiero 1sza skarga widocznie 1szy raz się pomyliłem coś w tym jest.

Admin to też człowiek a nie banuję bo ktoś jest lepszy myśle że są gorsi admini na tym serwie na których skargi to co 2 temat i jakbyś trafił na takiego admina to mógłbyś płakać.

PS.

Skarga słuszna , admin nie wszedł na specta aby go sprawdzić tylko jak jechał 2-3 graczy na raz dawał bana , ale wiesz też tak kiedyś miałem jak 20 jechałem :p

Pozdrawiam Elo.

Ciebie nawet tam nie było więc nie wiem po co się udzielasz i piszesz coś czego świadkiem nie byłeś

Temat do wypowiedzi Blacka i zamknięcia.

Pozdrawiam Shefunio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...