Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Lemoniada

Problem z ss

Polecane posty

Twój nick z gry: Ruska Lemoniada xd

Twój SteamID:

Twoje IP: 77.252.222.66

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina) : 12.03.2014 - 13:30:13

Powód bana: Wstaw ssy

Link do screenow : Ss'ow nigdzie nie ma. Wiele razy oskarzano mnie o wh i dawano bana ale zawsze byly screeny i moglem sie wytlumaczyc ze to bylo tylko oskarzenie a jestem czysty, a teraz screenow nie ma. Domyslam sie ze ub nie dostane ale to nie moja wina. Admin musial cos pokrecic i nie zrobil screenow a dal bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screeny były dane prawidłowo i wszystko przebiegło jak powinno. Problemów z autossami też nie ma bo kadabra dostał i wstawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja dostalem bana 13 godzin pozniej wiec mogl sie pojawic jakis blad z autossami, bo ich nie mam. Ja nie moge tak sie cieszylem ze te ssy byly bo kazdy sie sapal o wh a tu ... i mam bana na miesiac a ssow brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to chlopaki dzieki za gre bo chociaz bym chcial to ssow nie wrzuce bo ich po prostu nie mam. Mozecie zamknac temat.

[ Dodano: 2014-03-12, 16:19 ]

Na dowod ze nie mam tych ssow wstawie screeny z folderu cstrike i valve oraz folderu z counter strike.

http://speedy.sh/HfT4K/Moje-obrazy.zip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam sprawdzić opiekunowi logi. Ostatnio słyszę, że są kłopoty z banowaniem.

Przedluzam Ci czas na wstawienie screenów + odsylam temat Blackowi.

Jeśli screeny zrobiły się poprawnie, masz automatycznie zamkniety temat + brak ub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Conver. Pisalem z GreenSeven on tez mial taki problem powiedzial ze sprobuje mi pomoc. Jesli mu sie uda to dzis po poludniu powinieniem miec ssy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak sprawdzil ktos juz to demko ?

[ Dodano: 2014-03-18, 15:34 ]

Chcialbym zauwazyc ze forum jest prowadzone w sposob bardzo nieprofesjonalny. Temat zalozylem prawie tydzien temu a nie mam ub. 4 dni temo H@ nakazal sprawdzic demko do dzisiaj tego nikt nie zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...