Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Skaner

skarga na Creep HD

Polecane posty

Mój Nick w grze: Majster

Nick Admina/Gracza: Creep HD

IP oskarżonej osoby: 31.182.75.37

Steam ID oskarżonej osoby: STEAM_2:0:1247515723 chyba ten

Data,godzina, mapa zdarzenia: 12.03.2014 godzina 12:05 napa zapomniałem jak się nazywa

Opis Sytuacji: Admin o Nicku Creep HD po czasie budowania klocków on buduje sobie je dalej poprawia jak coś nie dał rady w czasie zrobić poprawia moje kampy tam ze nie mogę na nie wbic proszę o Ogar tego dziecka bo to nie ma sensu gry , jak ja wbijam na jego kampe i wbiłem na nią zeby go zabić to ten ucieka przez ściany ucieka lata w powietrzu i inne i zmienia mapy co 2 minuty jak mu się sie spodoba bez sensu to jest naprawdę grało juz dzisiaj 6 na serwie a tylko te dziecko wbiło i został tylko ja i on Pffff nie banuje ludzi co biją na ziemi

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: 83606896175656114550.jpg

O co prosisz: o Ogar tego Admina nie chcę żeby mu zabrano Admina bo nie ma po co proszę żeby tylko nie robił takich rzeczy ze ucieka z kampy jak zombie wpadnie już na kampe i ma nie dokładać sobie klocków po czasie i nie układać klocków na mojej kampie no chyba ze zrobiłem kampe bez wejścia z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Nie rozumiem... To nie był prawdziwy Creep tylko podrzywka. Znam prawdziwego Creep już on dawna i wiem, że by się tak nie zachował. Po za tym prawdziwy Creep ma mikro i go używa.

Więc skarga moim zdaniem jest nie słuszna. Proponuję z tego powodu, aby Black zmienił mu hasło na nick i będzie po problemie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za zabraniem admina

Moja skarga + jego

Skarga słuszna, bo nie musiał nikomu podawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ale ja jestem niewinny bo to nie ja ponieważ ja o 12:30 byłem w szkole i to na pewno nie ja ponieważ ja skończyłem lekcje o 14:25 i wróciłem 15:30 gracz Najter może to potwiredzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Creep HD,

Bo jak podajesz niewiadomo komu haslo to sie nie dziw..

Kara musi byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ktoś kto się podszywał pod cb pisał na admin say że dałeś mu hasło i sobie grał na Twoim nicku ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem + za skargą bo co za admin daje hasło komuś po 2 dzisiaj gdy wbiłem na BB każdy mi mówił, że Creep pomaga kolegą nadużywa admina i ma swój regulamin :/ sorry Creep ale tak mówią gracze to źle świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale hasła się nie daje nikomu. Jaką my mamy pewność, że znów nie będziesz podawać hasła swoim ziomkom? Nagiąłeś bardzo mocno regulamin i rzecz oczywistą, więc skarga jak najbardziej słuszna. Przecież ten serwer mógł zostać rozwalony szybciej, niż myślisz. Black, wbij na gg, to do Ciebie napisze, bo mam kilka spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ConverSiara, ale ja dałem jednej zaufanej osobie którą znam 3 lata i to nie on tylko ktoś jeszcze zna moje hasło a ja nawet nwm kto :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Creep ale to ty dostałeś admina nie twoja zaufana osoba ty znałeś regulamin komendy on sobie grał i robił co chciał po za tym inni gracze mówią, że jak grasz ty i twój kolega to on robi wszystko i nie dostaje bana mam nadzieje, że się znajdą dowody na to a z tym hasłem kare powinieneś dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...