Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Szyberek

Podanie o Admina - Szyberek

Polecane posty

Nick: Szyberek

Imię: Adrian

Wiek: 15

Kontakt GG: 45110837

Znajomość AMXX: 5-6

Posiadasz sprawne micro: Tak ( ostatni nawalało, ale już jest okej )

Czas spędzony na Serwerze: 70godzin link

Dlaczego chcesz być adminem: Chce zostać adminem gdyż nie mam satysfakcji z roli strażnika na serwerze.

Nie raz było tak że ktoś chamsko reklamował a ja musiałem go kickować i lecieć po admina.

Tak samo było przy wchodzeniu na serwer i przeklinaniu - ciągle musiałem kickować przez co zaniedbywane były rzeczy na serwerze zaczynając na kulturze a kończąc na FK.

Prawa admina mi to ułatwią, chociażby przy ożywianiu graczy.

Gwarantuje że na serwerze będzie panował wtedy porządek.

Czy będziesz płacić składki na Serwer (11,07zł sms): Oczywiście

Obowiązkowe 5 reklam Naszej Sieci na innych Forach:

reklama 1

reklama 2

reklama 3

reklama 4

reklama 5

Dodatkowo wrzucam link do mojego podania o strażnika-Tutaj- jeśli komuś było by to potrzebne.

Jeśli jesteście niepewni w swoich wypowiedziach śmiało zapraszam do dyskusji na PW/Steam/gg a po rozmowie napewno będziesz już zdecydowany/zdecydowana.

Pozdrawiam, Szyberek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, Szyberek dobrze ogarnia ludzi, a moim zdaniem strażnik nie pozwala mu wykonywać dokładnie swoich obowiązków, grałem z nim nie raz i wiem, że potrafi ogarnąć ludzi i nie banować niewinnych jak nie którzy z administracji -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fokus lepiej się nie wypowiadaj, bo sam banujesz ludzi z ekipy.... szyberek jest 100x aktywniejszy niż ty i moim zdaniem bardziej zasługuje na administratora od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahahahahahahha człowieku kim ty w ogóle jesteś wypowiedziałeś się już w jego podaniu to nie spamuj i nie liż dupeczki ok bo na tym serwerze jestem od początku, tak więc o czym ty do mnie mówisz, a jak coś sobie chcesz wyjaśnić to nie tu tylko pw.

:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak.

+ Składka.

+ Wiek.

+ Reklamy.

+ Posty.

+ Widuje cię na serwerze I dużo przebywasz na serwerze.

+ Podanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Jak najbardziej tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na duże tak

[+]Ogarnięty

[+]Mikro

[+]Wiek

[+]Składki

[+]Aktywność na serwerze

[+]Steam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jestem na NIE , ponieważ jesteś jakby mało znany , grasz od nie dawna i nie wszyscy Cię znają, no może dużo osób Cie lubi , ale nie wszyscy tak naprawde , bo głównie to takie dupolizanie ,bo masz strażnika . Nie znasz tych starych dobrych osób ze starej drużyny serwerowej . Jak dla mnie pograj jeszcze wolał bym , żebyś narazie mial tego straznika , wystarczy Ci . Jak dla mnie co to za powody : + skladka , + reklama , to jest wymus . A z tym wiekiem to już wkońcu nie wiem ile Ty masz lat ,bo na forum masz 14 , piszesz , że masz 15 a na GG masz 17 , pograj troche , a będzie lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szyberek jest ogarnietym graczem pomaga gdy ktos ma problem.

Jako straznik sprawdza sie doskonale jest dobrym kolega mysle ze dalby sobie rade jako admin.

Dalbym mu chociaz probe admina na tydzien.

MIkro: okej

Skladka: okej

Wiek: ujdzie

Steam:Tak

Jest Bardzo aktywny na serwerze.

Stanowcze Tak jedynie znajomosc AMX mnie nie pokoi ale na tydzien proby zasluguje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak , nawet wielkie, dzieciaki się dziwią i płaczą że Szyberek to... Szyberek tamto... , znam Go nie od dziś, i przydał by się stanowczy administrator , a nie że robią co chcą , jestem za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wielkie NIEEE masz narazie strażnika tyle Ci wystarczy !!!

Kim ty jesteś ? Grasz na dwóch sieciach i się i tak wypowiadasz dla mnie jesteś nikim i mam nadzieję, że twoja opinia się nie liczy bo jesteś zerem i tyle :) Na JB nie wiem ale znam Szyberka i wiem że ogarnia.. Admin nie musi znać edycji pluginów, pisania go i wgl.. Wystarczy, że ogarnia amxmodx.. A to każdy raczej potrafi, wypowiedziałem się tutaj tylko dlatego, że dowiedziałem się, że taki pozer wypowiedział się.. Dziękuje i do widzenia :)

P.S. Jestem na Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kLoS, Słoneczko teraz ja Ci coś powiem każdy ma swoje zdanie to na jaki ciul czepiasz się mojej wypowiedzi grasz na cs- J... to idz tam nie gram na 2 sieciach nie wpiepszaj w nie w swoje sprawy nie grasz na tym serwie to po co się odzywasz, że "nie wiesz kim jestem na jb" jak ja na tym serwie jestem od początku. Ja do innych się nie czepiam, że dają tak to po co się czepiasz, że daje nie i tu udowaniasz, że przepraszam za słowo ale mentalnie "gimbusem". Tyle mam Tobie do powiedzenia i jak już mówiłem to nie spamić tu tyko pw. Sory za wypowiedź znów tutaj ale z takimi ludźmi to nie da się wytrzymać bez odpisania, a i z szyberkiem to się dogadałem w sprawie mojej wypowiedzi i to dokładnie zrozumiał to nie wiem dlaczego wy tego nie możecie pojąć, że takie jest moje zdanie. To tyle dziękuje i pozdrawiam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...