Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PanCzFanY

Skarga na Mentosa ;P

Polecane posty

Otóż wczoraj wbiłem se na shoutboxa D: może jakieś są ;p i zacząłem coś tam pisać se aż w końcu ;p zacząłem pisać albo nawet przeszkadzać Mentosowi i chyba dwóm innym ;p którzy mnie w 3 obrażali ... aż w końcu żyłka mentosowi pękła i napisał :

04713140794129806676.jpg

Proszę o usunięcie mi warna ... jak on napisał do mnie ty kur*o to jak mogłem mu odpisać że jest zjeb*** z cenzurą ... tak samo jak on mi ... proste ! Proszę o unwarna lub warna dla tego kolegi.

Siara .... nie proszę tylko o UnWarna albo jemu dacie warna za wyzywanie mnie na SB albo mi go odbierzecie 1/2 ... + Nie bądź taka cwana bo nie jesteś ... nie będę cię szanował iż jesteś dziewczyną po prostu bronisz każdego kogo lubisz. A nie wiesz jaki jestem więc się nie wtrącaj w nie swoje sprawy + jesteś młodsza ode mnie o kilka miechów więc proszę cię nie wtrącaj się w nie swoje sprawy nie wiesz jak było więc się nie udzielaj.

PS : Wbiłem wczoraj 1 raz na SB i od razu w 3 się na mnie rzuciliście a prawie nic nie napisałem ... Jak widzicie na ss co do mnie napisał ... ja chce UB bo mu oddałem za to jak mnie wyzwał albo jemu dacie warna za wyzwanie mnie.

PS2 : Na Ss jest PanCzFanY kur** ogarnij się ! ... mogą być 2 rzeczy ... a jak mnie jechali to stwierdziłem iż napisał kur*o :) nie pisze kur*a tylko Kur** :) więc to może być dużo rzeczy. I może też być Kur*o jak i Kur*a ... tak i kur** pisał że cenzura ... więc mógł zrobić cenzurę słowa kur*o aby nie było że mnie wyzwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie unwarna być nie powinno, bo wyzywasz na SB kogo i za co popadnie. Wszyscy wiemy, jakim jesteś człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie unwarna być nie powinno, bo wyzywasz na SB kogo i za co popadnie. Wszyscy wiemy, jakim jesteś człowiekiem.

Zgadzam się :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha ha wiedziałem , że napisze skargę na mnie xd .

Jak dla mnie unwarna być nie powinno, bo wyzywasz na SB kogo i za co popadnie. Wszyscy wiemy, jakim jesteś człowiekiem.

Zgadzam się z CovnerSiara , że taki jesteś :p

Po pierwsze ja nie obraziłem ciebie , tylko napisałem kur i końcówka wa , a nie wo ;) Nie wiem czemu ty tego nie rozumieć. Przecież to nie obraża :p

Moim skargą nie słuszna na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak on napisał do mnie ty kur*o to jak mogłem mu odpisać że jest zjeb*** z cenzurą

Ty kurwo? Tak napisał? Na serio? Pokaż dowód? Bo z tego co podałeś to na screenie jest "Kurwa ogarnij się PanCzFanY". :facepalm: Porażka co się tu rb. Po pierwsze to czytaj ze zrozumieniem. Po drugie już jest paru świadków co mówią że to nie pierwszy raz. Po trzecie

PS : Wbiłem wczoraj 1 raz na SB i od razu w 3 się na mnie rzuciliście a prawie nic nie napisałem ... Jak widzicie na ss co do mnie napisał ... ja chce UB bo mu oddałem za to jak mnie wyzwał albo jemu dacie warna za wyzwanie mnie.
masz jakieś dowody że cię oni pierwsi wyzywali? Poza tym (o ile jesteś ogarnięty) to byś ich olał i nie wyzywał ich.

Tak więc proszę o screen'a gdzie cię 3 użytkowników wyzywa. Inaczej skarga jest nie słuszna! Jeżeli wstawisz screeny gdzie cię wyzywają, to oni dostaną warna, ale tb nie powinien on być zdejmowany, bo zachowałeś się (tak przypuszczam) tak samo jak oni wobec cb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ss widać tylko k*** ogarnij się. To żaden dowód że ktoś cię wyzywał. Warn nie będzie zdjęty, mentosa upominam iż zabronione jest:

* posiadanie nicków obrażających innych użytkowników bądź posiadających w sobie wulgaryzmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...