Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Tabixter

Kolejna skarga to juz nudne .... devi$ant

Polecane posty

Mój Nick w grze: Tabixter

Nick Admina/Gracza devi$ant

Data,godzina, mapa zdarzenia: nie znam nazwy mapy godzina około 14

Opis Sytuacji: Admin przesówał klocki po czasie

Ewentualne dowody w postaci SS/demka:

O co prosisz: O ostrzeżenie admina że takie sytuacje ( łamanie regulaminu kończy się karą )73974060370512715519.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie dowód jak przesówa, wejscie miał przez rure a jak mu napisałem że mam ss jak przesówa bloki to mi odpisał że go przez sciane bili... no sora ale jak inny gracz by miał taki problem to by z godnością przegrał ....

Co? 5 sekund słucham? masz napisany czas do końca 2minuty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, już się tak nie czepiaj. Devi to jeden z tych "w miarę" uczciwych adminów na BB. Byłem na servie podczas tego zdarzenia i wiem, że przesunął on tylko jeden klocek bo wciąż udawało mi się go być przez ścianę ;D w porównaniu z tym co wyrabiają niektórzy na servie to jest pikuś! ;p Uważam, że skarga jest niepotrzebna...,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm musze wytłumaczyc cala sprawe, choć kiedy buduje z magafiksem to musze prawie zawsze poprawiac wejscie :DD ,

ale do rzeczy . Kampa byla dobra tyle ze za wąska cały czas mnie skanowali nie wbijajac, a zdenerwowany przesunąłem 1 z scian tak aby nie mogli skanowac bo sie uczepili tych scian mimo iz spamowalem na say'u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DeviSant nie przesunołeś tylko 1 sciany tylko też sufit a to nie moja wina że ktoś ¼le buduje każdy ma ten sam czas boduwy np. gracz po czasie sobie już nie poprawi no nie? a co dopiero w środku gry a jeżeli łamali regulamin mogłeś kickać/banować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...