Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Opancerzony

Opancerzony

Polecane posty

Imię:Adam

Nick:Opancerzony

le masz lat:28

le grasz w cs`a:od 2007 z przerwami

Byłeś już administratorem serwera?:TAK

Znajomość amxx w skali od 1do 10:8

Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu): STEAM_0:0:16839264

Posiadasz działający mikrofon:TAK

Płacisz SMS/ przelewem:ile?

Dlaczego ty?:Pochodze z śląska(katowice)jestem pelnoletnim graczem:)przygode z cs-em zaczalem w 2007 roku i do dzis jestem aktywnym graczem:)podobno mam skilla ale nie mnie to oceniac,sluchawki i troche fartu:)

Bylem juz wielokrotnie administratorem na roznych mniejszych jaki i wiekszych sieciach tak jak i opiekunem sieci wiec wiem co sie z czym je:)doswiadczenie w grze jak i w zyciu na forum posiadam dosyc duze to samo z AMX:)jestem pelnowartosciowym graczem:)

Kontakt GG/Steam lub inny kontakt:Steam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na nie.

Masz 28 lat a zachowujesz się jak dziecko.

[-] Kultura

[+] Steam

[-] Podanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz 28 lat a zachowujesz się jak dziecko.

[-] Kultura

ziomek bo ci dzis napisalem na serwerze ze ci braklo kodow do twojego WH?????jestem dzieckiem?wez ziomek opanuj swoje wodze bo widze ze jestes plakliwym PAUCZEM ktoremu co sie nie napisze na SAY to robi paucz i afere na serwerze!a tak na przyszlosc to poczytaj sobie definicje"dzieciak"bo z tego co widze to ty zielonega pojecia nie masz co piszesz do kogos a o twoich bezpodstawnych banach juz nie wspomne:)

Wiem niepowinienem sie wypowiadac w swoim podaniu ale ziomek mnie zmusza do tego dzisiejszym banem ktorego otrzymalem od niego:)paucz paucz paucz

Wysłany: Dzisiaj 21:33

Nie wspomniałeś o tym co pisałeś wcześniej nie zmuszaj mnie do wrzucania demek z wyznaczonym czasem, nie wypowiada się we własnym podaniu.

skonczylo sie karanie botkow NS i trafiles na mnie co?na rywala godnego siebie a to BOLI ciebie co?Ja nie szukam spiny ale jak chcesz to dam ci plasterek (__[::]__) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wspomniałeś o tym co pisałeś wcześniej nie zmuszaj mnie do wrzucania demek z wyznaczonym czasem, nie wypowiada się we własnym podaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...