Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

enZZi.^

[UBT] Może jest i sens spróbować.

Polecane posty

Imię Martyna.

Nick: enZZi.^

Wiek: Niepełne 14 lat (jeszcze 8 dni), ale wiek to nie jest wszystko. Gimby są czasem bardziej ogarnięte od dorosłych, a rangę zawsze mogę stracić. Za pewne było tu więcej dzieci, które i tak Was oszukiwały z wiekiem.

Byłeś już w UnBan Team?: Oczywiście. Mimo wieku, wiele razy posiadałam niejedną taką rangę. Czasem nie patrzy się na wiek, tylko na ambicje. Nie raz widzę "dzieci" z rangami nawet J@ i forum jest dopięte na ostatni guzik. Z resztą widzę aktualnie, jak niewiele starsi ode mnie, bo nawet nie o rok składają podania i jest okej.

Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom?: Szczerze mówiąc jestem małym no-life. Uczę się przy kompie, jem przy kompie, żyję przy kompie. Zdarzy się wyjść, ale rzadko, bo nie ma nawet z kim. Myślę, że w luźne dni nawet cały dzień, aż do nocy po przyjściu ze szkoły, a w bardziej zawalone dni do około 5-7h.

Kilka zdań o sobie: Za pewne większość mnie zna, ale jak trzeba, to trzeba. Tak więc interesuję się tańcem JumpStyle, sportem (lekkoatletyka - długa przerwa), muzyką (hardstyle i bity klubowe), AMXX oraz grami komputerowymi. Oczywiście są też bardziej przyziemne rzeczy. Duża część zdążyła zauważyć, że długo się uczę, więc są efekty. Jestem osobą ambitną, szczerą i miejmy nadzieje umiejącą współpracować w grupie. Lubię również posiedzieć z lamkami na TS i popykać na DeathRun, SpeedRun lub HNS / EasyBlock. Udzielam się tutaj od sierpnia zeszłego roku, kiedy jeszcze chciałam dołączyć tutaj z serwerem DeathRun, którego obecnie już nie ma. Myślę, że przez ten czas przynajmniej 3/4 ekipy zdążyło mnie poznać. Widać za pewne, że momentami jestem wredna, ale mimo to zawsze dążę do wyjaśnienia sprawy i staram się nie wdawać w dyskusje. Kilkoma słowy jestem konsekwentna i umiem podjąć słuszną decyzję. W razie niepewności nie podejmuję decyzji pochopnie. Zasięgam po pomoc wyższych władz, by nie wynikła z tego żadna klapa. Do tego staram się pomóc każdemu w miarę swoich możliwości. Ostatnią rzeczą jest to, iż posługuję się poprawną polszczyzną, co na pewno jest ważne na tego typu stanowisku.

Inne: Pozwolę dodać sobie ten "punkt" tylko po to, by powiedzieć, iż jeśli mi się uda otrzymać ów rangę, postaram się nie zmarnować szansy. Będę wypełniała swoje obowiązki suwerennie. Nie będzie opierdzielingu, a ludzie nie będą czekali, gdy innych z tej grupy nie będzie Online na forum. Jeśli mi się nie uda, to poczekam na następną okazję. Mówi się trudno.

Wymagania:

- Wiek +15, :// Niestety nie, ale jak już powiedziałam, wiek chyba nie jest aż tak ważny.

- Doświadczenie, :// Jest, spore.

- Minimum 100 postów na forum, :// Są.

- Staż w sieci minimum miesiąc, :// Oczywiście jest.

- Brak ostrzeżeń na swoim koncie, :// Spełnione.

- Brak konfliktów z użytkownikami forum. :// Myślę, że spełnione. Z Takim się już trzymamy razem, tak samo z Mentosem. Więcej konfliktów nie pamiętam.

- Wysoka aktywność na forum. :// Dat No-Life.

Trochę się rozpisałam, ale myślę, że warto.

Pozdrawiam, Siara. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...