Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MaralaS

ProblemSTEAM

Polecane posty

Witam witam. Otóż mam taki problem że nie widzę avatarów steam przy nacisnieciu na listęgraczy (TAB).

Rozdzielczość moja to 1024x768. Dodam też że na innych forach pisali że musi byc rozdzielczosc większa od tej.

Tylko że ja nie mam większej. Na opengl nie mam avatarow. Na Software mam ale na sofcie jest jakas walnieta grafika i podobno za grę na sofcie jest ban perm. Heelpp !!??:((:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika 1024x768 jest odpowiednia więc to nie jest przyczyną.

Nigdy nie przykuwałem do tego uwagi, na DD2 też tak mam że nie wszystkie awatary mi wykrywa, na innych już np mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to już steam coś odpala. Ostatnimi czasy miewałam już nie takie cyrki. Z resztą inni też.

Probowales reinstal steam lub może coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz tak tylko na only dd2?

Może tam są same non stimy? xd

Lub nie wczytuje ci steama tylko na tym serwerze(zdarza się tak np. gdy cie wyrzuci z serwera podczas pobierania .wad,wtedy pomaga tylko restart serwera).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to już steam coś odpala. Ostatnimi czasy miewałam już nie takie cyrki. Z resztą inni też.

Probowales reinstal steam lub może coś innego?

Reinstall cs'a i steama niepomogł.

to jest wina pluginow wgranych na serwerze a nie samego STEAM:)mam to samo ale mi to nie przeszkadza,na innych serwerach nie mam tego problemu:)

Wiem nie przeszkadza ale często nie chce mi się SHIFT + TAB i sprawdzać kto steam.

Masz tak tylko na only dd2?

Może tam są same non stimy? xd

Lub nie wczytuje ci steama tylko na tym serwerze(zdarza się tak np. gdy cie wyrzuci z serwera podczas pobierania .wad,wtedy pomaga tylko restart serwera).

Mam tak na każdym serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reinstal STEAM tu nic nie pomoze.....skoro widze/widzisz wsztskich na innej sieciu a tu nie to po co reinstal STEAM? to wina serwera a reczej ich ustawien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reinstal STEAM tu nic nie pomoze.....skoro widze/widzisz wsztskich na innej sieciu a tu nie to po co reinstal STEAM? to wina serwera a reczej ich ustawien.

Wlasnie na każdej sieci tak mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...