Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PanCzFanY

Pytanie ... !

Polecane posty

Pytanie to dręczy mnie od odejścia ... więc czas to wyjaśnić...

Otóż http://bans.cs-staraszkola.pl/ban_list.php?bid=859 dostałem perma ! I czy za kulturę jak i puszczanie muzyki można dostać perma?

1. Nie czituje

2. Nie posiadam nielegalnego oprogramowania ;/

Więc czemu dostałem perma LOL? Przecie za Puszczanie muzyki / Kulturę max. ban na 1 tydzień a nie perm chyba? Proszę o wypow. się wszystkich adminów jak i graczy w tym temacie czy można dostać za takie coś perma.

+ gdzie regulamin serwera [DR] proszę linka ...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ale za puszczanie muzyki perm?! Weźcie się ogarnijcie proste że ub :D

Odbanować go proszę , no chyba, że administratorzy serwera nie ogarniają że za takie coś nie ma bana na aż tak długo i wolą mieć na to wyje****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sam wyjaśniłeś nie masz zamiaru przestać puszczać więc dostałeś perma co tu wyjaśniać?

http://cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?p=30116&highlight=#30116

PS : Pimp i tak będę puszczał muzykę ;) jak cb nie będzie, daj perma ;P mi tam wisi co tam robisz 1 gracza mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sam wyjaśniłeś nie masz zamiaru przestać puszczać więc dostałeś perma co tu wyjaśniać?

http://cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?p=30116&highlight=#30116

Jak napisałem na górze że będę puszczał muzykę jak cb nie będzie bo połowie (większości) serwera się to podobało tylko tobie i kilku osobom się to nie podoba. A pisałem że jak chcesz nie musisz ... a jak banujesz za HLDJ / HLSS i za kulturę to gratuluję jak to perm ... bo max. tydzień powinienem za to dostać. A wy zbanowaliście mnie za to że napisałem że jak "tobie" i to tylko tobie przeszkadza daj perma. Prosiłem was zróbcie vote czy mogę puszczać muzykę gracze by się wypowiedzieli bo nie tylko admin ma coś do gadania ... A wy nie i *** nie możesz puszczać tego bo mi to nie wpada w ucho... Pimp ty nie rozumiesz??? To nie tobie ma się to podobać! To ma się podobać graczom ... Większość ma prawo głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałem na górze że będę puszczał muzykę jak cb nie będzie bo połowie (większości) serwera się to podobało tylko tobie i kilku osobom się to nie podoba. A pisałem że jak chcesz nie musisz ... a jak banujesz za HLDJ / HLSS i za kulturę to gratuluję jak to perm ... bo max. tydzień powinienem za to dostać. A wy zbanowaliście mnie za to że napisałem że jak "tobie" i to tylko tobie przeszkadza daj perma. Prosiłem was zróbcie vote czy mogę puszczać muzykę gracze by się wypowiedzieli bo nie tylko admin ma coś do gadania ... A wy nie i *** nie możesz puszczać tego bo mi to nie wpada w ucho... Pimp ty nie rozumiesz??? To nie tobie ma się to podobać! To ma się podobać graczom ... Większość ma prawo głosu.

Utrudniasz grę innym i nie masz zamiaru tego zmienić. Ub nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...