Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

19Majsteer

Skarga na Zaj3bac Ci

Polecane posty

Nasz początkujący Admin robi wiele błędów . Po pierwsze dał mi bana na 30 minut za obrazę admina , ale moim zdaniem ten ban daje się na 5 minut , a nie na 30 min . Po drugie Taki i ja piszemy na u@ , że jeden koleś ma czity , a o nic :/ . Moim zdaniem admin musiałbym iść na specta i sprawdzić tego czitera i popatrzeć na innych graczów , a nie ciągle grasz !! To jest admin ?? Proszę jakoś go ukarać lub ostrzeżenie dać mu ;) Pozdrawiam was Mentosik :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5.2 Obrażanie - Kick/ban do 1h proponuję zapoznać się z regulaminem.

Co do zgłaszania na @u grając też widzi co się dzieje lub miał spory spam rola admina to nie tylko siedzenie na spect i spr to też człowiek i chce pograć a że wiem jak potraficie pisać o każdym kto was zabije że ma wh i jaka panuje z tym sytuacja na serwerze to myśle że mogło to wyglądać troche inaczej niż przedstawiasz :)

Jak dla mnie skarga nie słuszna i cls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To kolejna prezentacja płaczu za to.

Zacznijmy od tego - po co obrażasz admina ?

Co do Zaj3bać Ci - mogę go tylko pochwalić . To on zaczął banować każdego kto wbija na txt, obraża, używa cheatów, nie spełnia celi .

Jest sumienny, ponieważ zawsze jak napiszę na U@ to osoba zostaje sprawdzona.

Nie zawsze może być od razu, ponieważ są osoby, które wysyłają wiadomość jak tylko pada :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...