Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PoProstuJa

Skarga na Zaj3bac Ci

Polecane posty

Mój Nick w grze: .:PoProstuJa:.

Nick Admina/Gracza: Zaj3bac Ci

IP oskarżonej osoby: NWM

Steam ID oskarżonej osoby: NWM

Data,godzina, mapa zdarzenia: około 21:37 dnia 08.03.2014, dd2 Long

Opis Sytuacji: Gram sobie jest koniec rundy strzelam sobie z kuleczek nie na respa tylko w sciane i nagle wyskakuje ban! Ja mowie za co? A tam pisze RK! Toć ja przecież rk nie robilem! TakiWlasnieJestem to potwierdzi że to nie było rk!

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: nie mam

O co prosisz: O ogarniecię tego admina. Cały czas nadużywa praw administratora i co chwile robi jakies durne vote kto jest lepszy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

|-.-|, jak to jest Lekko to ja niewiem co musiałby zrobić żeby było zle spami ciągle na y@@ y@ lb bindami nie raaguje na pisanie na u@ :facepalm: Ja jestem za karą dla niego dał bana dla PoProstuJa za RK którego wgl nie było w.w na każdego pisze a Zaj3bac Ci go banuje :facepalm:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre a więc tak Admin "zajebac ci" Jest dobrym Adminem, Lecz nie zobaczy każdego kto łamie regulamin (teraz będę mu pomagał ). Ma info na U@, ale Zawsze sprawdza. Admina Lekko nadużywa To fakt, Ale no bez taki ile On go ma? można jakoś mu na U@ napisać czy coś. PoProstuJa on Cię mógł zbanować dlatego gdyż miał 5 opcji 1. Widział jak strzelaleś na respa.. ( tyle powinno wystarczyć) 2. Trafiłeś kogoś i dał mu info na U@... 3. Ktoś mu nakłamał na U@. 4. Zabiłeś kogoś. 5. Poprostu myślał że ty to specjalnie robisz. Jeśli tego nie widział powinien to Sprawdzić, Ale to inna Bajka. Dobra Wracając do tego nadużywania Nikt jakoś się nie sprzecza nikt mu na U@ nie pisał żeby tego nie robił bo przeszkadza i Jakoś nikt nie miał z tym problemu.

Napisałes

Gram sobie jest koniec rundy strzelam sobie z kuleczek nie na respa tylko w sciane
Czyli tak jakby się przyznajesz że chciałeś RK. A Taki napisał

spami ciągle na y@@ y@ lb bindami nie raaguje na pisanie na u@ Ja jestem za karą dla niego dał bana dla PoProstuJa za RK którego wgl nie było w.w na każdego pisze a Zaj3bac Ci go banuje
Dobre A teraz coś do tego On zawsze gdy ja albo ktoś napisze Na U@ o cziterze idzie na Spect i sprawdza Nie wmówisz nikomu że nie! w.w. Taa? Z niego to jest typ Mogę się założyć że zajebac ci Odrazu gdy on napisze na U@ nie zbanuje Nikogo.. Spamuje na y@@ bo to Admin nie? Przypomina o Celach itp. Za karą jesteś ta? a mogę wiedzieć za co narazie się on zachowuje jak na Admina przystało. Czasami na y@@ jest Spam NIE bindami Ale najwyraźniej ma coś do powiedzenia.

Macie jeszcze coś do dodania? !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On zapycha serwer spamuje , rozmawia przez micro choc nie ma mutacji ....

Pyta sie kazdego czy dac mu bana ŻENADA !!! ZABRAC MU GO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GreenSeven,Tą wypowiedzią sie osmieszyłeś za przeproszeniem Spami na y@ y@@ i pyta czy zbanować Hah Masakra i on ma Amx 6/10 hah jak on nie umie nawed na longa zmienić poprzez konsole :facepalm: Bl@deM@$ter musiał mu tlumaczyć Więc kto ma racje ja czy ty? Mi sie wydaje że ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze Zobaczcie jak Zaj3bac Ci naduzywa adma grałem na swojej nazwie a tu BAN!

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zbanowany przez Admina: Zaj3bac Ci

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-StaraSzkola.pl

[AMXBans] Powod: 'Podszywka'

[AMXBans] Dlugosc bana: '3 tygodni'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_2:0:887552259'

[AMXBans] Twoje IP: '83.8.71.214'

[AMXBans] ========================================

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KrZeSl0, Twoja nazwa Hmmmm... Dziwne jakoś ja ci dałem ten nick bo kolega powiedział że na nim nie gra już więc Ban słuszny i go nie zdejme Skarge zamknąć należy i czekać aż Black się wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawiść ludzka nie zna granic jest albo płacz że admini nie siedzą na serwie albo że za dużo piszą nigdy się wszystkim nie dogodzi. Wiem jedno że Zaj3bać Ci siedzi dużo na serwerze i odkąd jest admem można normalnie pograć bez dzieciaków na txt czy innych dopalaczach a jeżeli komuś przeszkadzają jego rozmowy przez mikro może go sobie wymutować. Adma ma parę dni może nie potrzebne te voty typu kto jest lepszy ale to chwilowa zajawka bo ma coś nowego mimo to nie zauważyłem rażących błędów jaki by popełniał a na pewno nie banuje innych bo ktoś go zabił czy nie chce powiedzieć kim jest. (ta osoba powinna wiedzieć że mówie(pisze) o niej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...