Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Shefunio

Podanie by Shefunio? ;o

Polecane posty

Imię: Adrian

Nick: Shefunio

Ile masz lat: 21

Ile grasz w cs`a: 7 lat

Byłeś już administratorem serwera?: Bardzo dawno

Znajomość amxx w skali od 1do 10: 5/10

Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu): -------

Posiadasz działający mikrofon: Tak

Płacisz SMS/ przelewem/reklamami: Sms

Dlaczego ty?: W sumie to nie zależy mi na posiadanie jakiejś "władzy" po prostu jak wchodzę ostatnimi czasy na serwer i patrzę na notoryczne łamanie regulaminu to aż mi się odechciewa grać zresztą nie tylko mi a ponieważ jestem dość często na serwerze i mam dużo wolnego czasu mogę się w pełni oddać pilnowaniu porządku. Reszta Adminów ma szkołę przez co w tygodniu nie siedzą dość często a w godzinach 18-24 na serwerze panuje istny cyrk.

Kontakt GG/Steam lub inny kontakt: GG: 8571831

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

huehueheuheuehue Wiedziałem że ból dupy będzie że mam "wh" xd pozdro dziwne że tyle razy banowany a ssy czyste nie :) zresztą wyj3bane mam :D

PS. Taki pizdą byłeś i będziesz to cie bd cisnął a z tego co widze to na 4rum najwiecej skarg jest na cb więc jak dorośniesz pogadamy :*

warn 1+ przeklinanie ;) //Mentosik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha niemoge On nie ma Wh grałem z nim dzisiaj. on koksi to Fakt, Ale to jest SKYLL zrozumcie? Dajecie Tylko na Nie bo on ma wh ? Boże...

Ja jestem na Tak:

- Wiek

-Amx ogarniesz To nie jest Takie znowu trudne

-Składka

-Miły, ogarnięty

-Micro

-Steam Phi bez steama też można Być Adminem!!!

TakiWłaśnieJestem i Mentos Płakać mi sie chce jak widzę co piszecie ty Taki masz UBT, Doświadczenie, Wiek A zachowujesz się poniżej 0 natomiast Mentos ymm nic on powtórzył po tb... Osądzać go o wh Boshe

W godzinach 18-24 Fakt jest Masakra A adminów nie ma :C to się zgadza!!!

( Za przeproszeniem już nie wytrzymuje )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha niemoge On nie ma Wh grałem z nim dzisiaj. on koksi to Fakt, Ale to jest SKYLL zrozumcie? Dajecie Tylko na Nie bo on ma wh ? Boże...

Ja jestem na Tak:

- Wiek

-Amx ogarniesz To nie jest Takie znowu trudne

-Składka

-Miły, ogarnięty

-Micro

-Steam Phi bez steama też można Być Adminem!!!

TakiWłaśnieJestem i Mentos Płakać mi sie chce jak widzę co piszecie ty Taki masz UBT, Doświadczenie, Wiek A zachowujesz się poniżej 0 natomiast Mentos ymm nic on powtórzył po tb... Osądzać go o wh Boshe

W godzinach 18-24 Fakt jest Masakra A adminów nie ma :C to się zgadza!!!

( Za przeproszeniem już nie wytrzymuje )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ;p Jestem za tym żeby Gracz Shefunio otrzymał Admina,ponieważ jest dostępny niemalże cały dzień i ma także swoje lata ( nie nie jest staruchem ) ... Gram z nim bardzo często i wiem że nie używa żadnych kodów ;p Było podejrzenie na tym serv. ale ss'y były czyste ;p Myśle że przydał by się Wam ktoś taki ;) a niestety inni są dostępni tylko wieczrokiem i to przez chwile i nie da sie po prostu grać ;p myśle że to tyle ;p

Pozdrawiam kamil1626

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyjęty.

P.s.

TakiWłaśnieJestem jeśli możesz to nie wypowiadaj się w podaniach.Chyba nie muszę pisać dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...