Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Break.

Skarga na admina Cz|T3R

Polecane posty

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Banned by Admin: Cz|T3R

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.twoja.com

[AMXBans] Reason: 'Wallhack + Aimbot'

[AMXBans] Duration: 'permanently'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:45862'

[AMXBans] Your IP: '95.160.228.117'

[AMXBans] ========================================

Co to ma być ?

Więc tak , dzisiaj rano około godziny 10:20 wszedłem na serwer była mapa cs_wiocha gram sobie jak zawsze pięknie ciach ciach i nagle wstaw screany na forum . Ok wstawiłem http://cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?t=6391 . Dobra dostałem ub . Siedzę z Pimp na TS i mówimy wchodzimy n a BF4 pograć , weszliśmy i oboje po jakieś 10 minutach bany dostaliśmy od innego admina . No to znów ss na forum wstawiłem , link znajdziecie w dziale prośby o ub. Dobra dostałem Ub. Wbijam Gram widzę gra LolkiPaleStale , XeOeX i inni których znam z tego serwera fajnei się gra i wbija domelek , no i gadka ciach ciach , On poszedł i ok gram dalej potem jeszcze 2 adminów poszło i zostałem sam , no to ok gramy . Zaczyna się mapka dd2 no to ja na start z usp jednego ciach potem drugiego ciach i padam , ok druga runda gramy i widze wchodzi gracz Cziter , gramy gramy i zabilem chyba 4 hs i dostalem bana za wh i aim , a Admin nawet na specta nie wszedł tak samo rano , dlaczego ? bo 2 mu płakało że ja odpał , dzieciaki bo jeden z nich przez mikro jak coś powiedizął to tak jakby miał z 8 lat , ale po co iść na specta srpawdzić ? Skoro staty uciekają . Proszę o degradację Admina Cziter oraz odbanowanie .

Ps. Wszyscy co ze mną grali i mnie znają , sprawdzali mnei nie raz wiedzą że gram czysto . HLTV jest możecie lukać , a ja czekam na ub szybkie bo grać mi się chce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...