Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

janik

prosze o unban

Polecane posty

[sS]DomeL niby zrobil mi ssy ale ich niema w foldeze cstrike a jak lolik... banował to byly wtf ? -_- -,- ja znowu tu jestem xd ja chce grac dalej dobrze mi idzie wiec prosze o albo niewiem albo niewiem zrubcie coś !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak nie ma ss nie ma ub , ale tak nawiassem mówiąc to go sprawdzałem kilka razy i grał czysto

tyle ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fuck to jak mam dac ci ssy jak ich niemam mam tylko ssy jakies de_dust2000 a innych niema sprawdzalem w wszedzie kurwa ja chce grac fajny serwer ale mnie wszyscy banuje juz 2 raz ban ssy teraz ssów niemam niewiem czemu do cholery moze mam 12 lat ale jakiegoś skilla mam ucze sie grac dalej a wy mnie banujecie ja juz nide dam rady teraz powiecie ze nie odbanujecie ??? :facepalm: jak mialem 10 lat to chaki właczalem bo mnie zabijali ale teraz i tak mi sie zaden nie chce włazyć a pozatym ja nie chce byc chackerem jakimś czy coś ze 1 w top15 i na chakach ale prsze o zrozumienie :():

-_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od teraz masz 12h na wrzucenie ssy takto ban zostaje na zawsze !!

Lolki a tu nie jest wątek żebyś ty się wypowiadał warn się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nas nie oszukasz http://bany.cs-staraszkola.pl/screeny.php tutaj widać że ss zostały CI wykonane .

Wstaw ss i będzie ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...