Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

-kurw!eL

skarga asdf

Polecane posty

Data zdarzenia (Dokładny dzień oraz godzina): dokładnie daty nie pamiętam, ale zdarza się to za każdym razem gdy tylko asdf wejdzie na serwer.

Oskarżyciel (Nick składającego skargę): $kurw!eL

Oskarżony (Nick na którego składasz skargę): asdf

Mapa (Miejsce akcji): Zawsze kiedy tylko asdf wejdzie na serwer

Powód/ody (Podaj powód skargi): Otóż zawsze jak wchodzę na serwer gracz o nicku asdf obraza mnie wyzywa i poniża.

Zawsze gdy wejdę od razu mogę na czacie zauważyć obraźliwe komentarze typu "skurwiel smierdzisz, japa koniu/kapciu", i różne chamskie teksty na temat mojej rodziny, niedawno asdf wpadł na pomysł żeby nagrać głos IVONY (piszesz coś, a to mówi) która mówi "skurwiel to chuj nananananananana, skurwiel ma platfusa nananananananana" i powtarza to non stop, aż nie wejdzie na serwer admin bądź strażnik. Proszę o ogarnięcie tego gracza i o danie mu bana.

IP , Steam_ID (Podaj dane oskarżonego): #1 AsdF. 193.242.212.6 Nonsteam

Dowód/ody (Demko, ss'y itd.): dowodów nie posiadam ponieważ gdy wpisuje w konsoli "record asdf" wywala serwer, posiadam świadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda ten asdf to idiota i tyle mam do powiedzenia. Zawsze jak wejdzie na serwer to obraża skurwiela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, niedawno widziałem jak AsdF obraża $kurw!eL, 'a

Słyszałem też jak puszczał texty z IVONY

Jestem za ukaraniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Ja Ci zawsze oddaje , po tym jak Ty sobie zaczynasz i wyjezdzasz mi z tekstami chamskimi

2. Nie znizam sie do twojego poziomu i nie obrazam rodziny

3.

skurwiel ma platfusa nananananananana"
nie bylo takiej opcji , zrobilem "skurwiel to chuj" ,bo mnie juz to wkurwialo jak mnie caly czas wyzywales , a po za tym sam sie z tego smiales , ale ok

4. Zerżnąłeś mi 1/2 tematu , spoko .

5.

Tak to prawda ten asdf to idiota i tyle mam do powiedzenia. Zawsze jak wejdzie na serwer to obraża skurwiela.

, widzialem Cie chyba 1 raz na serwie i to w tym czasie jak skurwiel mial bana , a Grabos nie gra na JB , tak to jedynie masz swiadka tomasa ,za niby wkurwianie Ciebie

Dajcie mi bana , spoko , nie obraze sie , ale to nie ja zacząłem , to on sie na mnie upier*lil . Teraz sie odgrywasz ,bo banik minął ? Mówilem chyba z 10 razy ,ze wkoncu napisze skarge , ale nie chcialo mi sie , a teraz sam sobie na to zasluzyles to nie spinaj do mnie dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

asdf ja sobie nie zmyślam, świadków posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem Za daniem bana asdf jak wchodziłem na serwa lub już byłem na nim asdf obrażał nie tylko Skurwiela ale też innych graczy typu ''Ty Jebany Smierdziuchu" Lub ''Ty pojebańcu niedojabańcu takie teksty szły ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"] ''Ty Jebany Smierdziuchu" Lub ''Ty pojebańcu niedojabańcu takie teksty szły ://

hhahaaah , dobre :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

asdf również nie miał dowodów a jakoś bana dostałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...