Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Giba3030

Skarga na TakiWlasnieJestem

Recommended Posts

Nick w grze: Giba3030

Zalażelenie na: TakiWlasnieJestem

Data: Od kilku dni praktycznie bez przerwy

Nikt go nie banuje, a sam wchodzi przez txt zabijając przez plecy.

Zabija przez RK.

Proszę o banowanie także pozostałych vipów za łamanie zasad, a nie tylko normalnych graczy.

Dodatkowo zmieniają admini mapy na swoje ulubione i ciągle siedzimy na rats, ponieważ na innych nie wygrywają.

Naucza się grać to z pewnością przybędzie więcej graczy, aby dołączyć do sportowej rywalizacji.

Pozdrawiam Giba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potwierdzam. Jak jestem na serwie to jest dużo takich sytuacji. I jestem tego samego zdania co Giba... Żeby zbanować Takiegio i pozostałych graczy łamiących regulamin...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Człowieku ja rk i na Txt smieszni jesteście aż takim debilem nie jestem żeby łazić po txt :facepalm: Shefunio chodzi po txt to moge potwierdzić ale ja :o niemam adma od 2 dni i nie zminiam map więc nw o co wam chodzi admini czyli kto? Cre4ator czy mały bo tylko oni mają adma i Zenek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie rozumiesz, de_dust2_long (jeśli dobrze pamiętam jest tam tylko długa) - dlaczego więc zestrzeliłem kolesia z txt 3x jak chciał robić back doora od strony ścieżki która jest na dust2x2 ? .

Może to był koperfield - nie wiem, ale świetny iluzjonista to musiał być .

Poza tym jeśli na czerwono pisze "takieWłaśnieJestem" m5 i zabity ct - który jest zabity w następnej rundzie to resp kill - przypatrz się czy ktoś nie wbił na konto .

Nie wiem kto, ale jest jedna i ta sama mapa jak tylko są admini ;p

Poza tym za nie wykonywanie celi tylko kampienie do końca rundy jest karalne- więc czekam aż zaczną sypac się kicki/bany minutowe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A więc ja też się wtrącę. Jeżeli chodzi o rasta to jest ciągle grany bo gracze go wybierają (ja osobiście nie lubię ratsa). Mapy zmieniam tylko z konieczności np. gdy jest za mały resp, za dużo osób jak na taką mała mapkę np. snow albo jak jest np 7/8 graczy na jakąś wielką mapkę. Co do rk. Zaraz po rozpoczęciu rundy patrze kto zrobił i leci od razu ban. Gorzej jest z txt. Jak widzę gościa to od razu mu daje bana ale jak ktoś mi pisze na [email protected], że gracz chodzi po txt to ja muszę to najpierw sprawdzić bo czasem ludzie po prostu zgłaszają lepszych od siebie (czasem mam takie sytuacje). Co do kampienia nie mogę od razu dawać bana lub kicka bo często jest tak: runda się zaczyna i po 30-60s większość graczy leży i a ci co żyją próbują jakoś taktycznie to rozegrać albo jest sytuacja 1 tt z paką na 5 ct i co ma lecieć na złamanie karku byle tą pakę podłożyć?? Rozumiem ktoś motorycznie kampi to jest najpierw ostrzeżenie i jak gracz się do tego nie stosuję leci ban.

Więc proszę docencie trochę pracę adminów i nie zapomnijcie, że oni też są ludźmi i chcą trochę pograć. Przemyślcie to co napisałem.

Jeżeli są jakieś błędy w pisowni to przepraszam, ale spieszyłem się.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie oskarżam o nic nie robienie.

Jedyne zażalenie jest na TakiWłaśnieJestem

Co do mapy ok.

Txt- rozumiem, piszę zawsze po tym jak sam bronie pleców gdy 3 wchodzi przez txt to wiem co wysyłam na [email protected]

Względem strategii - owszem,ale byłem na spekt kilka razy. Koleś wbił za skrzynię i czekał aż wszyscy padną a później nawet się nie rusza :) nadal czeka ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahaha ja chodze po txt weź człowieku ode mnie już odpłyń za każdym razem wg Ciebie mam wh teraz chodzę po txt ? jesteś żąaosny jednak Twój wiek mówi sam za siebie choć zachowujesz sie jeszcze gorzej bo znam dużo dojrzalszych 15latków. Zacznij przestrzegać 4 pkt regulaminu i akceptować lepszych od siebie. A skargi to zaczne wysyłac ja na Ciebie za te ciągłe teksty typu "wyłącz to wh szmato" "chuj Ci w dupe kurwo" widać że cie mama nie wychowała ale nie musisz tego okazywać na każdym kroku. Ja jestem w 100% czysty a jak Black bd miał wątpliwości to mogę mu śmiało swój ekran na skype udostępnić przy okazji zobaczy jakim pierdolonym neosem jesteś. Nie zamierzam się wiecej udziellać w tym temacie i przyłączam się do skargi na tego pajaca dla którego każdy lepszy gracz jest od razu odpalony pokazywał to nie raz jak miał adma.

Co do Admów Zenka i Cre4tora spisują się świetnie i nie mam do nich zastrzeżeń. Zawsze pomocni ucyznni i często poświęcają czas swojego grania na siedzenie na spect i łapanie nie uczciwych graczów na gorącym uczynku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...