Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Slonzok.

Ss'y ktorych nie ma

Polecane posty

Twój nick z gry: Slonzok

Twój SteamID: 0:1:69568781

Twoje IP: 83.7.98.101

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 01.03 2014 11:00

Powód bana: ss'y

Link do screenów: no wlsanie screenow nie ma ... szukałem szukałem i sie nie doszukałem a ssy juz małem dużo razy robione wiec wiem gdzie sie znajdują .. a i ch tam nie ma .. nie wiem czy admin cos źle zrobił czy cos.. ale nie ma .. jak byście mogli to dajcie ub :) albo sprawdzie to jakis jak macie jakies sposoby :) z góry dzięki :)

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zbanowany przez Admina: ScYzOrYk!!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.twoja.com

[AMXBans] Powod: 'Wstaw screeny na Cs-StaraSzkola'

[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:69568781'

[AMXBans] Twoje IP: '83.7.98.101'

[AMXBans] ===============================================

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w logach pisze ze zostaly zrobione ssy - http://bany.cs-staraszkola.pl/ban_list.php?bid=884

Masz 12h na dodanie ssow inaczej ban pernament :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisać sb moze ale ich poprostu kur.. nie mam ...... niech sie admin wypowie co je robił ... moze cos popierdzelił .. i oby sie do tego przyznał bo lubialem grać na tym serwie ..

I po jaką cholere miał bym czitować na steamie .... i jeszcze jedno .. ten wasz admin to jakis totalny nie ogar.... bo wychodzi na to ze zrobil mi ss'y po drógiej rundzie jak zagrałem... a ssy mi zrobił bo zabiłem trzech typa w jednej rundzie ? dziwne .. moze mu sie coś źle klikneło albo coś .. bo to jest dziwne ze zrobil mi ss;y .. i jescze mialem staty 3:2 .... no wprost rewelacja normalnie i tak dobrze grałem ze trzeba zrobic ss'y ... typek nawet na speca nie wszedl .. ktos mu napisal i od razu banuje bo jakies dzieci nie umieja grac.... ogarnijcie go prosze i popatrzcie jakos czy cos czy gdzies nie macie wy tam tych ss bo ja ich NIE MAM :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...