Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

max9591

podanie o adm :D

Polecane posty

Imię: Maciek

Nick: MaX

Ile masz lat: 16. rocznikowo 17 ;d

Ile grasz w cs`a: 5 lat

Byłeś już administratorem serwera?: nie ;/

Znajomość amxx w skali od 1do 10: 6

Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu): nie mam ;/

Posiadasz działający mikrofon: nie

Płacisz SMS/ przelewem/reklamami: sms

Dlaczego ty?: dlaczego ja ? hmm .. bardzo często gram na servie okolo 3/4 h dziennie znam wielu graczy którzy często graja na wh lub aim . Uwazam ze sprawdzilbym sie jako adm. Pomoglbym usunac nieczystych graczy , przyczynilbym sie do porzadku na westernmodzie .

Kontakt GG/Steam lub inny kontakt: GG: 49859312

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie mam za dużego głosu tutaj ale jestem od początku serwa i grałem z maxem długo może nie spełnia wszystkich wymagań ale szanse można dać.

Tak jak mi dano.

Ja jestem na duże TAK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie NieNie Nie Nie Nie

-1 post !?!?!??!

Byłeś już administratorem serwera?: nie ;/

Znajomość amxx w skali od 1do 10: 6

Nie byles adminem i amx 6/10 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie jesteś z tego działu więc się nie wypowiadaj twoje słowo jest tu nic nie warte...

Niech się wypowie administracja i ci co graja na serwerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żenadą jest to jak się wypowiadacie grałeś chociaż raz na serwie bo jakoś cię nie widzę więc ogar się.

Też nie spełniałem wymagań i dostałem admina więc człowieku jak nie grasz i nie wiesz co się dzieje na serwie to lepiej nie pisz bo szkoda twojego zachodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vegi pierw do cb nie wypowiadaj się 2 razy w podanku jak już 1 udzieliłeś odpowiedzi .

A teraz odpowiem do cb BD:On nie ma steam.Ani razu admina nie miał/I mikro nie ma jak sb to wyobrazasz ?.I kłamie bo jak można ani razu nie być adminem i znać amx 6/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończ 18 to pogadamy bo wytłumaczyć coś tobie będzie trudno kończę ten temat bo widzę że to nie ma sensu poczekam jak wypowie się ktoś kto zna sytuacje i bardziej jest znajomy WM a nie ktoś kto chce się pokazać i wstawić bezsensowny post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może sie wypowie Admin Western modu ze stażem na serwerze już 2 miesiac . Co do MaX

+wiek

-Twoje aroganckie Odzywski do innych graczy

-Nie przestrzeganie regulaminu serwera

ile razy dostałes ode mnie bana za "TXT" ALBO "Wyzywanie" co ? Pochwal sie . Madroscia na serwerze nie swiecisz tylko sama głupota

I ja jako admin WM nie zgadzam sie by ten o to MaX otrzymał admina na serwerze powody podałem .

Ja nie zmienie zdania do momentu gdy nie zmieni słowego zachowania . Wobec ludzi na serwerze i wobec regulaminu . Bo zachowujesz sie jak niedojebany 12 latek jak go zsbija oskarza kazdego o Aima wh sh itp . Dobrze ze mnienie oskarza o to -,- bo go zabiłem headshotem z daleka -,- to jest kpina ...Jedna Wielka Kpina na temat MaX on nie miał adma ani razu i 6/10 amx . Smieszny jestes . Steam mhm to da sie przebolec i płatnosc . Ale nie przestrzeganie regulaminu nie bede tolerowac -,- Nie ma Admina to kurwa robisz co ci sie podoba łamieaz ciagle regulamin . Ale gdy już sie pokaze admin to grzeczne dziecko z ciebie jest ... Prawda ? Ja gram na 2 nickach jeden moj prawdziwy czyli KsMiLoFF a drugi wymyslony specjalnie na potrzeby o takich akcji bym był swiadomy co ludzie rb jak brak adma .

[ Dodano: 2014-02-27, 23:19 ]

Może sie wypowie Admin Western modu co gra na serwerze codziennie . Co do MaX

+wiek

-Twoje aroganckie Odzywski do innych graczy

-Nie przestrzeganie regulaminu serwera

ile razy dostałes ode mnie bana za "TXT" ALBO "Wyzywanie" co ? Pochwal sie . Madroscia na serwerze nie swiecisz tylko sama głupota

I ja jako admin WM nie zgadzam sie by ten o to MaX otrzymał admina na serwerze powody podałem .

Ja nie zmienie zdania do momentu gdy nie zmieni słowego zachowania . Wobec ludzi na serwerze i wobec regulaminu . Bo zachowujesz sie jak niedojebany 12 latek jak go zsbija oskarza kazdego o Aima wh sh itp . Dobrze ze mnienie oskarza o to -,- bo go zabiłem headshotem z daleka -,- to jest kpina ...Jedna Wielka Kpina na temat MaX on nie miał adma ani razu i 6/10 amx . Smieszny jestes . Steam mhm to da sie przebolec i płatnosc . Ale nie przestrzeganie regulaminu nie bede tolerowac -,- Nie ma Admina to kurwa robisz co ci sie podoba łamieaz ciagle regulamin . Ale gdy już sie pokaze admin to grzeczne dziecko z ciebie jest ... Prawda ? Ja gram na 2 nickach jeden moj prawdziwy czyli KsMiLoFF a drugi wymyslony specjalnie na potrzeby o takich akcji bym był swiadomy co ludzie rb jak brak adma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...