Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

GreenSeven

ss

Polecane posty

Twój nick z gry: GrrenSeven?

Twój SteamID: 'STEAM_2:0:1214561330'

Twoje IP: 109.197.66.22

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 2014-02-27 18:10

Powód bana: Wstaw SS

Link do screenów: http://speedy.sh/uTRJp/Nowy-folder-2.zip

Przepraszam nie mogłem znaleźć, nowy Cs itp

Tak pierwsze dwa są czarne Dlatego że, Sprawdzałem skype, Możecie to sprawdzic po dacie wartości i w prawym górnym rogu mi pisze że mi neta nie łapie...

Jeszcze raz przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

seeeetttt, SS'y są czyste... UB mu się należy...

UB Team jestes?

Jesli nie to sie nie wypowiadaj. I nikt nie wplynie na moja decyzje. Ma czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra mogę wam opisać jak to było A więc Zabijałem wszystkich, Staty miałem 17:0 potem 17:1 Lecz wyrzuciło mnie No to się troszkę podenerwowałem i wbiłem od nowa Staty 10:2 i tak dalej. Nagle Żwirek Pisze czy podam skypa to ja mu mówię że podam I zacząłem go włączać I Skype mi się włączył akurat wtedy kiedy był koniec "Rundy" No więc poszedłem sprawdzić i miałem Spam to zacząłem to jakoś ogarniać nie? No i tak wyszło że jak już wszystko było ogar To Wbijam na Serwer nie? i idę grać chciałem mu podawać tego skype, Ale tu mi pisze Ban No wiec odruchowo szukam w Csstrike Ale niema SZUKAM w całym Cs nie ma. Pisze temat, Ale nikt nie wierzy To szukam Dalej, wtedy zadzwoniłem do kolegi i mi podał sposób przez %appdata% Gdy Znalazłem to sie ucieszyłem Ale gdy zobaczyłem że dwa ss są czarne to Historia się Zamyka i tak Dalej....

Tak to było

Mogę jeszcze podesłać demko które kręciłem na No Mogłem Lepiej :)

Demka nie mogłem znaleźć w csstrike, Ale znalazłem Tam gdzie ss Prosze o to one:

http://speedy.sh/B2aux/aas.zip

już naprawdę niewiem jak mam udowodnić swoją niewinność? Mozecie mi Dawać ss Cały czas 24/7 JA JESTEM czysty... Błagam uwierzcie mi :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...