Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

RickGver

skarga na squbaniec

Polecane posty

zmienilem mape mapa trwa 15 sekund a squbaniec daje vote bo mu sie mapa nie podoba albo wszyscy mowia gramy na kosy to ok gramy a on sobie gra markerem i mowi ze on tu rzadzi takie Po tym znowu zmienil mape po 40 sek gry zrobcie z nim cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mapa była 10min ,nie zmieniłem tylko zrobiłem vote czy chcą zmiane ..a vote zrobiłem bo co chwila bany szly za txt rk itd

Zrobiłeś vote czy gramy na kosy wyszło Tak, lecz każdy i tak grał markerem więc czemu ja mam grac inaczej ? ..

Nie mówiłem że ja tu rządzę tylko że ty mi nie będziesz mówił co mam robić bo dobrze wiem co :)

Na koniec wypowiedzi Poprosze o dowody skargi , która jest i tak nie sluszna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem na tej mapie i byłem świadkiem całego zdarzenia!!!

Awięc po pierwsze mapa trwała z 15minut potem rickgver dał glosowanie czy gramy na kosy większość osób klikneła że TAK ale w następnej rundzie tylko 3 osóby grały z kosami a reszta z pistoletami i zaczeły lecieć kicki od rickgvera!

Co do sQbanJec wcale nie mówił że on tu rządzi tylko że

nie będziesz mówił co mam robić
bo rick napisał gramy na kosy a sQbanJec mu odpisał to co odpisał.

Co do zmiany mapy gracze sami wybrali że chcą zmiane więc...

Rick jak możesz we¼ nie przekręcaj tego co inni piszą ok?

Pozdrawiam Tabixter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

RickGver, To nie jest KnifeMod, że z kosami się gra. A może graczom nie podobała się ta mapa i dał vote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra rozumien nie jest knife mod ani thedrun ale 6 z 8 graczy proponowalo gre na kosy wiec zrobilem vote zgodzili sie tylko squbaniec gral markerem i jeszcze dal mi kicka nie rozkazuj i zmienil mape mapa potrwala ok 2 min i znowu vote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...