Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

TheSilentKiller

skarga na admina TakiWłaśnieJestem

Polecane posty

b]Mój Nick w grze: Mr.King

Nick Admina/Gracza: TakiWłaśnieJestem

IP oskarżonej osoby: nwm

Steam ID oskarżonej osoby: nwm

Data,godzina, mapa zdarzenia: nie pamiętam ale kolo 14.30 a mapka to chyba było de_dust2x2

Opis Sytuacji: gram sobie a tu nagle po wygranej mapce admin zabija 2-3 graczy RK moim zdaniem admin powinien dawać przykład a nie...

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: dałem mu za to bana wiec jest w amxbans

O co prosisz: O ZDEGRADOWANIE Tego Admina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też o 17:52 dał mi bana na 30min za "txt" chociaż wg mnie na txt nie było !! Proszę o zabranie mu administratora bo wg nie ogarnia. Ktoś go zabije od razu daje ssy nie normalne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarga jest słuszna ktoś go zabije i od razu daje ssy + myli się w banach robi RK tego już chyba za wiele obejrzałem demko z tej mapy i demko pokazało all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IPRZEMOI, żal ci du** sciska że straciłeś UBT i teraz się mścisz? Mr.King nie ma dowodów więc skarga nie słuszna + Do zamknięcia PS:"Daje bany jak ktos mnie dednie" Właśnie nie jak ma staty 17:3 to sie nioe dziw że dostanie ssy Dziekuję to all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie jak ma staty 17:3 to sie nioe dziw że dostanie ssy Dziekuję to all

To że ktoś ma takie statystyki nie oznacza że jest odpalony...

Jako admin powinieneś wejść na specta i oglądać gracza aż nie będziesz pewny że należy mu zrobić ss, a nie wzorując się na statystykach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też proszę o zdegradowanie tego gracza dostalem bana za txt bo siedzialem (obok beczki na nozu ) i myslal ze jestem txt ... brawpo admin za txt dostalem bana na 1,6 h .... ogaar nooba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha a moze sprawdzimy HLTV ... i zobaczysz że nie bylem na txt //... tylko siedzialem kolo skrzynki na nożu ... lamerze .. :) 14latku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki ma góra 13 lat . Słyszałem jego głosik przez mikro .

Banujesz za dobre staty hah ?

To ciekawe , ciekawe czy byś mi dał ssy jak ja miałem staty 150 na 15 na Longu , jak był lvl do 1001 .

Nie wchodzisz na specta tylko banujesz jak ktoś ma dobre staty i dednie ciebie " NIBY KOKSA "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem , że do jutra dowody i gdzie są ?? Zamykam ten temat dlatego bo skarga jest nie słuszna , ponieważ brak dowodów na naszego Kolego TakWłaśnieJestem ;) Jeśli chcecie bym otworzył pisać na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...