Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

IPRZEMOI2

DUŻA SKARGA NA TakiWłaśnieJestem + Prośba o zdjęcie warnów .

Polecane posty

Nick:IPRZEMOI

Ilość warnów:2

Link do reklam/poradnika/pluginu/paczki: http://cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?p=28190#28190

Dwa warny chce nim zdjąć :)

Tu moja prośba o wcześniejsze zdjęcie dwóch słusznych warnów od CZITERKA i RUSHERA

To moje drugie konto założone bardzo dawno temu za ZEZWOLENIEM , Piotrka , Blacka i za ZEZWOLENIEM Verki , założone kiedyś aby odzyskać swoje stare konto ale to przeszłość

Skarga:

TakiWłaśnieJestem , wczoraj mnie zwarnował że ludzie dajcie spokój , DAŁEM mu słuszne warny gdy nie było żadnego moderatora a TakiWłaśnieJestem zaczął spamować 6-7 wiadomościami na SB i pózniej usuwał shouty , napisałem 4 wiadomości na SB to dał mi warna za SPAM na SB x 2 za to samo ... Lecz chciałem podkreślić że na Shout Boxie można pisać 4 wiadomości z rzędu , taki właśnie jestem ubzdurał coś sobie i zaczął oszukiwać że napisałem owo pięć wiadomości i dał mi za to dwa warny ... Ja tu dam Screeny za co dałem warny dla TakiWłaśnieJestem gdy nie było ( Nie reagował ) żadnego / żaden moderator na to co on piszę do mnie i jaką ma kulturę osobistą , wiem że sam lepiej kiedyś to INKI się nie odezwałem i za to zostałem nagrodzony warnem ale to też już przeszłość .

Screen jego warnów ( Mało ważny ten screen ale daje ) :

66165012783541358507_thumb.jpg

Tutaj powód otrzymania warna ode mnie dla Taki Właśnie Jestem x1 :

38903780956677165986_thumb.jpg

Tutaj drugi powód otrzymania warna ode mnie dla Taki Właśnie Jestem x2 :

76024703318929712130_thumb.jpg

Tutaj trzeci powód otrzymania warna ode mnie dla Taki Właśnie Jestem x3 :

Niestety ssów nie mam ale Taki Właśnie Jestem wczoraj napisał do mnie w taki sposób

" Zamknij ryj dziw** "

Ssa nie zrobiłem bo nie byłem u siebie ....

Tutaj czwarty powód otrzymania warna ode mnie dla Taki Właśnie Jestem x4 :

SPAMOWAŁ na SB 5-6 wiadomościami i dawał mi warny za to że napisałem cztery wiadomości ...

( Usuwał dużo swoich shoutów )

Proszę o szybką reakcje Blacka lub DEADP00LA

Proszę też o zdjęcie dwóch warnów nadanych przez niego dla mnie ponieważ są one nie słuszne dawał mi warny za to że napisałem cztery wiadomości z rzędu na SB a tyle można , Proszę też o zdjęcie mi dwóch słusznych warnów za GÓRNĄ prośbę o un warna .

Pozdrawiam IPRZEMOI .

Na tym pierwszym ssie jest pokazane jak napisał do mnie na SB:

IPRZEMOI zamknij mordę psie niestety taki mały screen bo zły kod skopiowałem .

Na drugim napisał : IPRZEMOI niedorobie mam Steam haha " CYTUJE TYLKO GO "

Jak ktoś nie dowierza mogę dać większe ssy ...

@Edit Szantażuje mnie screenem jak miałem H@ na innej sieci i zrezygnowałem z niego + Black o tym wie że tej sieci już NIE MA.

Dorzucę tu jeszczę skargę na PIMPA

Zbanowali mi konto IPRZEMOI

+ to jest OPIEKUN SERWERA oraz UnBanTeam

Co to się dzieje Conversiara mnie obraża proszę tu mam screena :

60204448649964048078.jpg

Proszę tu przeklina ConverSiara :

88288367043528931985.jpg

Nie ma konsekfencji zeero , czekam najszybciej na ciebie Black

Proszę o zabranie rangi UBT TakiemuWłaśnieJestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja mogę powiedzieć tyle w tej skardze: to dzieciak + wyzywa innych graczy na sb i prosił bym o zabranie rangi "TakiWłasnie" UBT albo danie zawieszenia lub ostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakim prawem dajecie warny jak jest to zadanie moderatorów. Jeśli widzisz że ktoś łamie regulamin napisz w odpowiednim dziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obaj powinniście polecieć z funkcji. Nie jesteście od dawania ostrzeżeń. Poza tym bawi mnie to, że sam wyzywasz np mnie, a później płaczesz, że ktoś wzywał ciebie xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha, nie wspominając o tym, jak Ty nas obrażałeś i potem dzieciaku shouty usuwałeś na starym koncie. Właśnie za to dostałeś bana.. Teraz płacz do woli, ale jeśli ja dostanę warna, to będzie niestety niesprawiedliwość wobec użytkownika. Nie wiem, czy ktoś kiedyś czytał prawa usera, ale ok.

Po ochnasty raz widziałam, jak zaczynałeś spinę na SB i prowokowałeś dalej mimo próśb. Dostałeś taki, a nie inny post w swoim podaniu, bo wg. mnie jesteś kompletnym zerem i mam ochotę Ci tyle powiedzieć, ale niestety nie mam jak się zniżyć do Twojego poziomu, bo musiałabym się położyć i musiałby po mnie walec przejechać.

Kolejna rzecz. JAKIM PRAWEM ON MA 2 KONTA, JEŚLI REGULAMIN JASNO WYRAŻA, ŻE NA JEDNEGO USERA PRZYPADA JEDNO KONTO. SKORO MIAŁ ODZYSKAĆ KONTO I JE ODZYSKAŁ, TO JAKIM PRAWEM MA DO DYSPOZYCJI TO 2? JEDNO BYŁO USUNĄĆ, A NIE TERAZ DZIECIAK ROBI JEDEN WIELKI SYF.

To, że masz ziomków w administracji (tak przypuszczam, bo się nimi wiecznie zastawiasz), to nie znaczy, że jesteś GOD i możesz wszystko. Pousuwałeś shouty i myślisz, że jesteś koksem?

POZDRO Z PODŁOGI MIERNOTO.

CHCECIE? BANUJCIE, ALE JAK ZBANUJECIE MNIE ZA PRAWDĘ, TO NAPRAWDĘ SIĘ OŚMIESZYCIE, NIC WIĘCEJ. ;)

PS. http://scr.hu/0vbc/lndyq

BUZIACZKI <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ConverSiara, żeby to wszystko miało ręce i nogi tych dzieciaków z Rangami trzeba wypieprzyć, bo tak ciągle będzie syf !

Nie robi się ekipa dobra jak an innych Forach tylko zgraja skarżących dzieciaków z piaskownicy ... Takie moje zdanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

warny za poradnik zdjęte + te od taki...,poniewaz on nie miał prawa ci ich dać.

Poza tym wylatujesz z posady UnBan Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...