Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

aCe

Skarga

Polecane posty

Skarga tyczy się admina Danio i KcS | eS. (ale głowie Dania) . Składam na niego skargę ponieważ nadużywa admina. Mianowicie spamuje na @@ uderza/gładzi graczy...Ale sytuacja była następująca :

eS. zawiesił się na respie i zadawał sobie po 0 obrażeń aby się odbugować/wydostać. Nagle Danio go kickn`ał i napisał "cyckami sie pobaw" (tak fakt eS za dużo razy się uderzał). eS. wszedł na serwer i mu się odwdzięczył (też go kickn`ał) i w dodatku zaczął wyzywać :

http://speedy.sh/cgPAs/2014-02-25-00001.jpg

Nie robiłem więcej sceerenów ponieważ uznałem ,że nie warto. Zachownie tego admina jest nie odpowiednie. Mówi do graczy np. że "dla ciebie jestem pan" albo wdaje się w niepotrzebne dyskusje.

Tyle z mojej strony.

Mam jeszcze 1 ss`a (moge dodać w razie potrzeby) jak pisał do mnie ,żebym lepiej nie "cwaniakował"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że za dużo flag macie zostawię wam tylko flage bana, robienia ssów i wyciszania gracza tyle wam starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PimP517, Nie karaj wszystkich adminów za bezmyślność 2 adminów ...

Co do zachowania Danio na serwerze hmm no muszę przyznać że za bardzo się poczuwa, wydaje mu się chyba że jest nie wiadomo kim.

Nie wnioskuję tu o odebranie Admina tylko o ogarnięcie Dania.

Co do Es`a nie mam zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Es Slapował sie przez pół rundy co utrudniało trafienie w niego a co dopiero zabicie. Dałem mu kicka zeby sie uspokoił a jak wbił to dał odrazu mi też kicka. Poniosło mnie i powiedzialem na niego Lamus. Sory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DaN[!]O ?!, Dajcie sobie po razie :p tylko nie smyrajcie się napletami :p hahah ! :D

Nie no panowie spokój nie psujmy tego że jest dobrze na serwerze :)

Klimat jest fajny i tego się trzymajmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...