Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
aCe

Skarga

Recommended Posts

Skarga tyczy się admina Danio i KcS | eS. (ale głowie Dania) . Składam na niego skargę ponieważ nadużywa admina. Mianowicie spamuje na @@ uderza/gładzi graczy...Ale sytuacja była następująca :

eS. zawiesił się na respie i zadawał sobie po 0 obrażeń aby się odbugować/wydostać. Nagle Danio go kickn`ał i napisał "cyckami sie pobaw" (tak fakt eS za dużo razy się uderzał). eS. wszedł na serwer i mu się odwdzięczył (też go kickn`ał) i w dodatku zaczął wyzywać :

http://speedy.sh/cgPAs/2014-02-25-00001.jpg

Nie robiłem więcej sceerenów ponieważ uznałem ,że nie warto. Zachownie tego admina jest nie odpowiednie. Mówi do graczy np. że "dla ciebie jestem pan" albo wdaje się w niepotrzebne dyskusje.

Tyle z mojej strony.

Mam jeszcze 1 ss`a (moge dodać w razie potrzeby) jak pisał do mnie ,żebym lepiej nie "cwaniakował"

PimP517, Nie karaj wszystkich adminów za bezmyślność 2 adminów ...

Co do zachowania Danio na serwerze hmm no muszę przyznać że za bardzo się poczuwa, wydaje mu się chyba że jest nie wiadomo kim.

Nie wnioskuję tu o odebranie Admina tylko o ogarnięcie Dania.

Co do Es`a nie mam zastrzeżeń.

Es Slapował sie przez pół rundy co utrudniało trafienie w niego a co dopiero zabicie. Dałem mu kicka zeby sie uspokoił a jak wbił to dał odrazu mi też kicka. Poniosło mnie i powiedzialem na niego Lamus. Sory ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...