Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

IPRZEMOI

Podanie na moderatora x 5 ....

Polecane posty

Imię:Przemek .

Nick: IPRZEMOI

Wiek:15

Doświadczenie:Bardzo duże miałem swoją sieć , uczę edytować się stylów pod PHP przemo .

Miałeś moderatora na innym forum?:Jasne.

Dlaczego chcesz zostać moderatorem (minimum 3 zdania): Bo lubię pomagać , interesuję się wszystkimi działami forum i dobrze wykonuję pracę UBT

Co zrobisz jeżeli Twojego przełożonego nie będzie, a ktoś będzie miał problem?:Pomogę w miarę moich możliwości.

Lubisz pomagać użytkownikom?: Oczywiście , jestem pomocny i nie ma ze mną problemów .

Kontakt (gg, FB, Skype, Steam):GG: 48616176 Skype: przemo7584

Kilka słów o sobie:Mam na imię Przemek interesuję się PhP przemo , miałem swoją sieć . Uwielbiam sport a właściwie to Piłkę reczną oraz nożną , oglądam WWE jestem pomocny w miarę moich możliwości. W przyszłości chciałbym być szczypiornistą , mam swoje życie prywatne oraz moją ukochaną dziewczynę , stara szkołą to najlepsza serwerownia na której byłem i będę do końca. Zajmuję się każdym działem forum regulamin mam w jednym palcu , nie lubię gdy ktoś jest niemiły dla innych użytkowników. OGARNIAM all i nie będzie ze mną kłopotów , nie pomyliłem się nigdy w odbanowywaniu .

10 reklam Forum(obowiązkowe):

1) http://pobyku.com/topic/5...559#entry235559

2) http://cskomandosi.pl/top...-staraszkolapl/

3) http://cs-blood.xaa.pl/viewtopic.php?p=33#33

4) http://cool-graphics.com....php?p=2228#2228 (To mi ProSTo [t] zrobił jedną )

5) http://cs-masterczulki.pl...php?p=2560#2560 ( Tu drugą xd )

6) http://cs-wojak.com/index...-staraszkolapl/

7) http://cs-ogarowo.pl/viewtopic.php?p=102072#102072

8) http://www.cs-blood.czo.pl/topics1/2.htm#2

9) http://cs-puchatek.pl/rek...xp-1000fps.html ( Tutaj sam PB , bo więcej się nie dało )

10) Dodam pózniej .

Wymagania:

√ Wiek + 15 (Spełnione)

√ Minimum 200 postów(Zdarzają się wyjątki), (Spełnione)

√ Doświadczenie ( Dużee )

√ Staż w sieci minimum dwa miesiące, ( Więcej huhuhu )

√ Brak ostrzeżeń na swoim koncie, ( Spełnione , brak )

√ Bardzo duża aktywność na forum ( Jasne , na dole będą ssy )

√ Dobra znajomość języka polskiego,oraz ortografii. (Spełnione)

Posiadam warny ale złożyłem prośbę o UNWARN-y

Składam podanie już piąty raz myślę że dacie mi szansę . :p

Z kumplami lubię się czasami zjarać xd :

03097506333826002383.jpg

TUTAJ SZŁIT FOTGA Z KOLEŻANGĄ xd :

88383057560571039814_thumb.jpg

SAMOJEBKA ZAWSZESPOKO :D :

77053914396554625251_thumb.jpg

No i tak to jest jak się szaleje xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

91867348207383521238.jpg

Dlaczego chcesz zostać moderatorem (minimum 3 zdania): Bo lubię pomagać , interesuję się wszystkimi działami forum i dobrze wykonuję pracę UBT 
Pan rozumiem nie wie ile to są trzy zdania? "dobrze wykonuję pracę UBT" a może jednak nie?, odbanowywanie ludzi, którzy nie wstawili screenów oraz siebie samego nie jest "dobre" Reklamy - jedna mi tylko działa. Reszta albo fora wymagają rejestracji, albo post nie istnieje albo dajesz samą nazwe forum :)
Lubisz pomagać użytkownikom?: Oczywiście , jestem pomocny i nie ma ze mną problemów . 
Coś ci się przewróciło w tej główce? Jest z tobą masa problemów, co za tym idzie masa skarg. Nie, nie jesteś pomocny :) Po co wkleiłeś swoje/kogoś zdjęcia do podania? Nie licz na "Wow, jest ładny. Bierzemy go", bo jeśliby wziąć pod uwage fakt, że obaj H@ to mężczyźni nic ci to nie da :)
√ Staż w sieci minimum dwa miesiące, ( Więcej huhuhu ) 

huhuhu odkąd wróciłeś czas liczymy . Więc nie spełniasz owego wymogu :)

Ogromne NIEE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masa skarg od ciebie i rushera i jedna słuszna koleś odszedlew to siedź tam gdzie siedzisz bo przez cb podanie bd 10 razy składał, chyba mnie pomyliłeś z taki właśnie jestem ze daje UB bez ssow i mnie nie wpieniaj koleś... Bo dobrze wykonuje pracę ubt... Mam staż na forum 8 miesięcy jak się nie mylę kolego... To że zrobiłem przerwę przez verke nie znaczy że mam mały staż więcej uwagi na twoje głupie wypowiedzi nie będę zwracał uwagi... Sam się dziwisz jak taki człowiek jak ty mnie wpienia, zapytaj się mentosa i tamera że jak ciebie nie ma to na mnie żadnych skarg nie ma, maszmcharakteregg naszego króla venoma, przepraszam za tę błędy ale jestem na tablecie. Od ciebie dostawalem warny powód wypowiadamy się w swoim podaniu a nie ma nic takiego w regulaminie, ciągle byłeś wulgarny tarles mi pięty koleś bo zwracałem uwagę na twoją zerową znajomość regulaminu oraz na twoją kulturę osobistą.... Więcej nie bd spamowal.......a to już nie mój problem ze ci nie działają bo innym jakoś tak... Blackowi też. jestem bardzooo pomocny, gdybyś tylko widział moje wiadomości na gg i na pw na forum to byś zobaczył że każdemu pomagam temu kto potrzebuje pomocy odemnie, tylko nie toleruje takich ludzi jak ty... I o to masz żale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obrazek

Dlaczego chcesz zostać moderatorem (minimum 3 zdania): Bo lubię pomagać , interesuję się wszystkimi działami forum i dobrze wykonuję pracę UBT 
Pan rozumiem nie wie ile to są trzy zdania? "dobrze wykonuję pracę UBT" a może jednak nie?, odbanowywanie ludzi, którzy nie wstawili screenów oraz siebie samego nie jest "dobre" Reklamy - jedna mi tylko działa. Reszta albo fora wymagają rejestracji, albo post nie istnieje albo dajesz samą nazwe forum :)
Lubisz pomagać użytkownikom?: Oczywiście , jestem pomocny i nie ma ze mną problemów . 
Coś ci się przewróciło w tej główce? Jest z tobą masa problemów, co za tym idzie masa skarg. Nie, nie jesteś pomocny :) Po co wkleiłeś swoje/kogoś zdjęcia do podania? Nie licz na "Wow, jest ładny. Bierzemy go", bo jeśliby wziąć pod uwage fakt, że obaj H@ to mężczyźni nic ci to nie da :)
√ Staż w sieci minimum dwa miesiące, ( Więcej huhuhu ) 

huhuhu odkąd wróciłeś czas liczymy . Więc nie spełniasz owego wymogu :)

Ogromne NIEE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Duże TAK ....

Chłopak składa podanie piąty raz , jest ogarnięty i miły .

Pomaga innym użytkownikom .

WYMAGANIA WSZYSTKIE MA SPEŁNIONE

+ Wiek

+ Doświadczenie

+ Pomocny

+Stara się bardzo

+ Wcześniej gdy złożył podanie miał dużo głosów na TAK , ale niestety Black podanie odrzucił .

Myślę że można dać mu szansę na okres próbny ...

Znam go , kumpel z osiedla ogarnia .... :pp

Cziterek zdjęcia są jego jeśli masz kompleksy to już nie miej problemów do Przema .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że można dać mu szansę, widać, że się chłopak mocno stara o tą rangę.

Jestem na tak :>

Myślę dokładnie tak samo. Jeśli się nie będzie spisywał można mu ja będzie odebrać :). TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak. Zawsze można zareagowac i odjac funkcje jesli bedzie sie zle sprawowal. Szanse mozna mu dac :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowane nie powody UP

Do tego masz ostatnią szanse żeby zostać przy dotychczasowej randze a ty składasz podania na inne rangi ?

Chyba sobie kpisz z serwerowni i widać że naprawdę jesteś strasznym dzieckiem.

Black jeżeli będziesz przyjmował takich ludzi to zrobisz dzieciarnie i pośmiewisko z sieci...

A wkładasz w to zaangażowanie i nie tylko ty więc starajmy zrobić coś porządnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowane nie powody UP

Do tego masz ostatnią szanse żeby zostać przy dotychczasowej randze a ty składasz podania na inne rangi ?

Chyba sobie kpisz z serwerowni i widać że naprawdę jesteś strasznym dzieckiem.

Black jeżeli będziesz przyjmował takich ludzi to zrobisz dzieciarnie i pośmiewisko z sieci...

A wkładasz w to zaangażowanie i nie tylko ty więc starajmy zrobić coś porządnego...

Przykro mi, jestem również na Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

  	   

Masa skarg od ciebie i rushera i jedna słuszna koleś odszedlew to siedź tam gdzie siedzisz bo przez cb podanie bd 10 razy składał, chyba mnie pomyliłeś z taki właśnie jestem ze daje UB bez ssow i mnie nie wpieniaj koleś... Bo dobrze wykonuje pracę ubt... Mam staż na forum 8 miesięcy jak się nie mylę kolego... To że zrobiłem przerwę przez verke nie znaczy że mam mały staż więcej uwagi na twoje głupie wypowiedzi nie będę zwracał uwagi... Sam się dziwisz jak taki człowiek jak ty mnie wpienia, zapytaj się mentosa i tamera że jak ciebie nie ma to na mnie żadnych skarg nie ma, maszmcharakteregg naszego króla venoma, przepraszam za tę błędy ale jestem na tablecie. Od ciebie dostawalem warny powód wypowiadamy się w swoim podaniu a nie ma nic takiego w regulaminie, ciągle byłeś wulgarny tarles mi pięty koleś bo zwracałem uwagę na twoją zerową znajomość regulaminu oraz na twoją kulturę osobistą.... Więcej nie bd spamowal.......a to już nie mój problem ze ci nie działają bo innym jakoś tak... Blackowi też. jestem bardzooo pomocny, gdybyś tylko widział moje wiadomości na gg i na pw na forum to byś zobaczył że każdemu pomagam temu kto potrzebuje pomocy odemnie, tylko nie toleruje takich ludzi jak ty... I o to masz żale.

hahahahahahah pozdro z podłogi :D

Tak zajebiście pomocny jesteś, że masz 4 warny. Gratuluje ;___;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CHYBA CIĘ SYNKU xxx xd Wielkie nie i wbij sobie do głowy, że szansy na moderatora nie masz xd

---

Możecie mnie warnować xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowane nie powody UP

Do tego masz ostatnią szanse żeby zostać przy dotychczasowej randze a ty składasz podania na inne rangi ?

Chyba sobie kpisz z serwerowni i widać że naprawdę jesteś strasznym dzieckiem.

Black jeżeli będziesz przyjmował takich ludzi to zrobisz dzieciarnie i pośmiewisko z sieci...

A wkładasz w to zaangażowanie i nie tylko ty więc starajmy zrobić coś porządnego...

to co kolega @up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega przemo już dawno powinien dostać ostrzeżenie a podanie powinno być zamknięte. Dalej się nie nauczył, że nie piszemy w swoich podaniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego , za to że mnie wyzwałeś , za twoje zachowanie , za to że dawałeś warny jako UBT . Jestem na NIe , po co nam kolejny moderator skoro jest nas wystarczająco by ogarniać forum , skoro dawałeś Warny chodź nie miałeś do tego prawa to jak będziesz miał moderatora to każdy będzie dziennie dostawał po 2 warny od Ciebie bo Cie wkurzy ? , czy Ty jesteś ślepy czy nie ogarnięty ? Nikt Cię nie chce oprócz ludzi którym piszesz na pw by dali CI tak !

Podanie składamy co 7 dni , twoje podanie zostało napisane po 5 dniach . Masz muli konto na forum , co z tego że za pozwoleniem osoby której tutaj już dawno nie ma , ale regulamin mówi jasno :

1) Każdy użytkownik może aktywnie korzystać tylko i wyłącznie z jednego konta na stronie. Używanie większej ilości kont może zostać ukarane ich zawieszeniem oraz zablokowaniem adresu IP użytkownika. Posiadanie więcej niż jednego konta na stronie z tego samego adresu IP (tego samego komputera), dozwolone jest jedynie w sytuacji, gdy z danego komputera aktywnie korzysta ze strony więcej, niż jedna osoba. W takim przypadku osoby te zgłaszają się do jednego z Administratorów strony, prosząc o pozwolenie na założenie większej ilości kont.

Na NIE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z początku myślałam, że jesteś ogarniętym chłopakiem, ale ostatnimi czasy się przekonałam, że jednak taki nie jesteś. Pokazałeś, co potrafisz. Dawać warny jako UBT? Spoko.. Zachowujesz się jak dzieciak, choć podobno jesteś starszy ode mnie.

34670869560741705797.jpg

czerwony = 4 warny. Ty chyba upadłeś na wacka i nie powstałeś. Najpierw rusz szanowne 4 litery, by je odrobić, a potem marz o kolorze GREEN

żółty = podajesz wiek 15 lat, a w profilu masz 14.. Hmm, albo nie umiemy liczyć, albo mamy problemy z pamięcią.

niebieski = nie łaska było ruszyć samemu dupę, tylko prosić o reklamy innych? ŻENADA.

Reklama nr 10 - brak, a reszta nie działa.

Poza tym ban za twarzowe, więc :

MEGA WYKURWISTE KOLOROWE NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo zmieniam zdanie jestem na duże duże TAK !

+ogarnięty

+posty

+wiek

+widać że mu zależy

+staż na forum

Też jednak zmieniam zdanie. I jestem tego samego zdania co Creep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...