Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Adamovsky

Sewer?!

Polecane posty

Ja nie wiem nie byłem na serwerze od kilku dni . Bo za dużo mam na głowie , Zaraz testy próbne mam i pouczyć się muszę a wykupić admina jeszcze . Czemu Black ogólnie zmienił Hosting serwera . Przyznam się nie raz były masakryczne lagi i nie spowodowane słabym internetem tylko wina leżała po stronie hostingu . Inne gry typu Battlefield 3 czy 4 ping 40-60 wchodziłem do CS 1.6 Wersja BlackDead na Westernmod ping 200 .. Było to smutne dla mnie ale musiałem jakoś dawać rade . Mam nadzieje że teraz Serwer będzie dobrze działał lecz słysze że crashuje się . Zobaczę czy mi tez . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie jestem w 100% pewny lecz może któryś z pluginów crashuje ?Zdarza się tak :p .Black sprawdź gdy będziesz miał czas pluginy czy wszystko z nimi jest dobrze bo może któryś tam szwankuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze dzis troche pograłem se na WesternMod . I lagow nie było + i nie wyrzuciło ani z gry ani z serwera ani razu . To tyle odemnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem o tej samej porze co H@ i on widział jak się serwer psuł i chyba coś zrb bo potem nic się nie działo z serwerem. Db chodził. Także zamykam bo problem chyba rozwiązany.

//Zamek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...