Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Kopierek

Skarga Na Mr.Kinga. Czytajcie bo mam dużo do powiedzenia.

Polecane posty

Mój Nick w grze: OSA

Nick Admina/Gracza: Mr.King

IP oskarżonej osoby: -

Steam ID oskarżonej osoby: -

Data,godzina, mapa zdarzenia: 19;00 23-02-14r paintball_azuro chyba nie ważne

Opis Sytuacji: Więc tak. Dostałem bana w piątek za czity spx jak zawsze nic nie miałem ale admin Mr.King twierdzi inaczej bo do niego nie dociera, że jak zawsze jestem czysty jak łza i lepszy od niego w cs. To ze ma większy lvl nie znaczy, ze musi byc najlepszy i zaczyna robić naturalną selekcje na serwerze. Dzisiaj mamy 23 lutego wchodzę na forum dostałem ub po 48h. Wbijam na serwer dosłownie 5min zabiłem 3 graczy i 4 mr.kinga bo nie umie się schować tylko lata jak "smród po gaciach" po mapie i miałem go nie zabić? Chwilę później patrzę pisze coś w lewym dolnym rogu MamyCie xd myślę sobie (nie ważne bo dostałbym warna) ale admin chyba próbuję się na mnie mścić nie wiem za co?? Chyba za moje wygadane bo zawsze jak się z nim kłócę to brakuję mu argumentów i zawsze banik leci. Jego podpis na forum "Jeśli ze mną zadrzesz to wiedz że po ciebie przyjde ! ! !" to chyba nie dla żartów :D Mam się jego bać czy co? :facepalm: Według jego daty urodzenia admin nie posiada jeszcze 15 lat co jest wymogiem na administratora.

BTW. Królu złoty musisz być taki zajeb..ty, że ludzie się cb boją. Ale najpierw skocz do biblioteki po słownik ortograficzny bo nie umiesz pisać po polsku. Czy tego chcerz czy nie:P

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: A inni gracze w postaci świadków i własnych wydarzeń mogą być bo pewnie się wiele osób ze mną zgodzi?

O co prosisz: O odebranie praw administratorskich w/w admina.

Ps. Za wszelkie błędy przepraszam ale nie mogę z tych nerwów wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Chwilę później patrzę pisze coś w lewym dolnym rogu MamyCie xd myślę sobie (nie ważne bo dostałbym warna) ale admin chyba próbuję się na mnie mścić nie wiem za co??"

Napisz "... Mamy Cie xd.." Oznacza że zrobiono Ci screany więc wstaw je na forum z wycinkiem z konsoli cs , po wejściu na serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Chwilę później patrzę pisze coś w lewym dolnym rogu MamyCie xd myślę sobie (nie ważne bo dostałbym warna) ale admin chyba próbuję się na mnie mścić nie wiem za co??"

Napisz "... Mamy Cie xd.." Oznacza że zrobiono Ci screany więc wstaw je na forum z wycinkiem z konsoli cs , po wejściu na serwer.

Domyśliłem się, ze dostałem bana. Tylko, ze nie napisałem tego wyżej.

AA Mr.King napisz mi do kogo to było "

Mr.King : przyjmij nobku

na say@ bo nie wiem. To było zaraz po moim banie 3 sek poźniej.

Edit by -=Rush3r=-

To poszukaj tych ss-ów wstaw i będzie git .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałem ci ssy na 100% bo widziałem jak niewidzialnych zabijales i ludzi z Za ściany

Haha nie ośmieszaj się jak mogłeś ich widzieć jak ty grałeś w tej samej rundzie a ciebie na samym końcu zabiłem. Proszę cię skończ już z tym twoim widzi mi się.

Ps. Ja ich widziałem może ty byłeś ślepy

rush3r ss:

http://imgur.com/4MPhus7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...