Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

.::FoCuS::.

Prośba o usunięcie sklepu.

Polecane posty

Witam. Chciałbym złożyć wniosek o usunięcie sklepu z bronią już wam mówię dlaczego. No to tak wiadomo, że z tym sklepem robi się łatwiej bunty ale są niektórzy prowadzący co często dają boks w celi no i np. jeden kupuje sobie piłe i wszystkich z tt sam zabija. Dzisiaj już taka sytuacja zdarzyła się wielokrotnie, tak więc piter myślę, że będzie fair jak usuniesz ten sklep i będą zwykłe pięści bo wtedy każdy ma równe szanse, a to ss tego, że inni również chcą usunąć ten sklep.

80946086024291432197.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[hide]Jestem Jak Najbardziej ZA!!

Z teraźniejszymi pięściami nie da się zbijac po 1hp tylko po 20

A sklep jest zbedny obciąza serwer i psuje całą zabawe[/hide]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za , kiedyś przy buncie można było walnąć CT'kowi za 104 z prawego sierpowego a teraz chyba 36 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za usunięciem tego sklepu. Jak TT kupi Tasak i do tego + VIP to bije CT po 60 DMG i ginie wtedy na 2/3 hity. A z Piłą to już szkoda gadać. I tak jak powyżej. Na boxie psuje całą zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam ;( Kiedyś to były bunty No - Vipy padały na hita za 104 ;( ale to trzeba było mieć takiego cela jakiego ja miałem i Piter ;( i chyba Focusik :* ale serio Piter ;/ usuń ten sklep psuje całą zabawę. Dodam iż 5 osób jakby kupiło piłe a byłby full serw. Nikt by tego nie ogarnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też jestem za bo cochwile ludzie w tt chcą boxa i kupują te bronie i całe tt wybija :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również byłbym na Tak :).

Albo może po prostu wprowadzić jakąś zasade dotyczącą boksu? ( wiem, głupi troszke pomysł )

Jeśli został by usunięty sklepik, również byłbym wdzięczny za wprowadzenie pięści z sierpowymi zamiast tego jakże pięknego kopa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...