Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

seeeetttt

[Info] Cheaty-Cheaterzy-Programy

Polecane posty

Witam, Postanowilem napisac taki maly artykul. Oczywiscie prosze mi wybaczyc bledy z jezyka polskiego bo jakos jak pisze na "internecie" nie zwracam na to uwagi. Wiec tak, daje wam tutaj prywatna wypowiedz o haxach ktore najczesciej sa uzywane do ligi ESL.

Jeśli pomyliłem działy proszę o przeniesienie :) a nie dawanie warna :)

Część 1.

Server Side Hack (SSH)

Czyli to co najgorsze. Prawda jest taka iż 70% graczy nawet nie wie co to jest. Na blacklisted.pl ciągle coś tam szperają, ale tak na prawdę gówno wiedzą. W EU wiedzą iż jest coś takiego jak serversidehack, ale to wszystko. W DE wiedzieli od początku o tym, ale też mają mały zasób informacji. Prawdopodobnie się to zmieni po informacjach przekazanych przez cZuk-a. No więc do rzeczy. Obecnie jest około 3 (znane i wykryte) bardzo popularnych tego rodzaju czitów. Tego EWAC nigdy nie wykryję, ponieważ jest to czit serwerowy. Pierwszy – darmowy – amxshotadmin. Jest to plugin pod amx-a, którego bardzo łatwo wykryć. Prawda jest taka iż raczej nikt nie będzie tak głupi aby tego używać. Po pierwsze – jeśli przeciwnicy są ogarnięci to w ogóle nie będą grać na serwerze z amxem czy metamodem – w końcu jest to zabronione. Te niby niewidzialne metamody (których rzeczywiście nie widać w HLSW) są widoczne po wpisaniu komendy ‘meta’ w konsoli. Po drugie, aby włączyć amxshota – musi wyskoczyć menu, które byłoby widoczne na demku. Można to jedynie włączyć będąc na serwie, czyli nawet jeśli ktoś włączy sobie na mecz – będzie musiał na tym jechać przez conajmniej jedną ćwiartkę, co staję sie bardzo łatwe do wykrycia. Jest wiele sposobów na wykrycie tego, także z tym na pewno nie będzie aż tyle problemów. Następny czit serwerowy to popularne met0ri (metori). Jak on działa? Teoretycznie możesz odpalić to gówno każdemu na serwerze – wystarczy iż ktoś wpisze w presecie na FTP Twoje STEAM_ID. Po wejściu nie będziesz nawet musiał wpisywać login. W presecie mogą Ci ustawić fova wszystko. W opcje met0ri wchodzi poszerzanie hitboxów (strzelisz obok i będzie głowa, strzelisz w skrzynke i o dziwo będzie głowa), silent aimbot, godmode, noflash - no i to chyba to tyle z tych bardziej popularnych opcji. Są wersję płatne i są wersję darmowe. Te płatne są o wiele bardziej trudne do wykrycia, a te darmowe można z łatwością wykryć na serwerze poprzez wpisywanie "login martinp", a następnie "info". " martinp" jest to masterlogin.
No więc jak mamy działać?
Póki co uważam iż powinniśmy skupić się na zwykłych czitach, i jeśli będzie jakiekolwiek zgłoszenie o serversidehack-a to je wówczas rozpatrywać. Co do samowolnego szukania – będzie ciężko jednak będziemy działać podobnie, tylko niestety nie tak efektywnie jak to robili cZuk oraz wolina. Jeśli będzie jakiś podejrzany, który gra tylko u siebie na serwerze – kopiujemy IP i PW (ewentualnie zgadujemy), wchodzimy na serwer (gdy jest wolny), i wpisujemy wszystkie możliwe komendy. Jeśli któraś komenda działa, to gracz staję się podejrzany. Druga sprawa to fakt iż gracze wiedzą iż już wiemy coś na ten temat i z pewnością nie będą tak pewnie tego używać. cZuk oraz wolina wyrobili Nam dobrą opinię i z pewnością ilość graczy używających to gówno się zmniejszy. Problem istnieje przy ocenianiu dem. Te całe haxy serwerowe w pewnym stopniu wpływają na fizykę gry i ciężko jest ocenić czy rzeczywiście ktoś strzelił np.: głowę fartem czy z pomocą SSH. Według mnie każdemu może zdarzyć się jakaś dziwna głowa np. Przy strzelaniu w biegu lub przy strzelaniu full auto, lub przy strzelaniu z dgl, lub przy strzelaniu na pingu (lag 20ms-100ms). Różne rzeczy mają na to wpływ i właśnie w tym problem. No chyba mieliście kiedyś sytuację że strzelasz typowi prosto w głowę (metr obok) a typ nie dostaję. Czyli niby interp też ma jakiś związek z tym. Dlatego też uważam iż aby kogoś zbanować za SSH musimy mieć konkretny dowód. SSH w jeden sposób może się bardzo łatwo zdradzić tj. Używając tego czita i strzelając z USP zawsze walniesz głowę jednym strzałem (mimo iż przeciwnik ma kevlara z helmetem). To właśnie miałem na myśli mówiąc ‘wpływać na fizykę gry’. W kalkulatorze obrażen można sprawdzić czy jest to możliwe czy nie. Link do kalkulatora (zapodał mi go cZuk):

http://www.ggf-gaming.de/weapons/dc_version3.php

Co do trzeciego SSH – nawet nie wiem jak się nazywa, także nazwijmy go cstatus. ‘cstatus’ to komenda, którą możecie sprawdzić czy na serwerze znajduję się ten o to czit. Niby na wszystkich serwerach licencja.
Teraz tak macie wzór na metori.
iframe width="480" height="270" src="https://www.youtube.com/embed/G1qoHyvi6ic?feature=oembed" frameborder="0">
Dodam jeszcze ze metori to jest tzn plugin do servera ale mozna tez inaczej to zrobic ^^ wiec miejcie oko na to ;) bo sa czasem CFG do comandmenu ktore robia niby norecoil,aim i metori. Część 2. Najczesciej uzywane "wspomagacze" to wallhacki tzn ESP. Sa nimi np.
Super Simple ESP

Super Simple Wall

[SOH] Wallhack

Oczywiscie latwo je wykryc, tzn nie sa wykrywalne przez VAC2 tzn czasem a czasem nie. To jest ryzyk fizyk :)

Oczywiscie jesli chce Sie grac w ligach typu ESL , ClanBase , ESEA , EnemyDown , i inne. To mozna kupic tzn proof na dany antycheat.

Lista proofow moge udostepnic bo siedze w tym i wiem jak walczyc z tym.

prooffq.png

Na tym zdjeciu znajduja sie wszystkie rodzaje antycheat, na ktore mozna kupic proofa.

Dla tych kto nie wie co to proof, to np. gramy ESL, uzywamy ESL WIRE ktore sprawdza nam komputer i czasem robi SS ktory jest wysylany do sekcji antycheat ESL, proof umozliwia nam tzn czysty screenshot i ze nic nie wykryje nam na komputerze. Ale uzywanie proofow moze zostac wykryte po przez "update" programu. A zeby tego nie bylo sa inne sposoby taki jak np. ludzie takiego typu jak Ja, wpadlismy na inne pomysly o ktorych poinformowalem lige ESL. Jesli mamy dwa komputery w domu np. stacionarny i laptopa to na jednym odpalamy cs z esl wire a na drugim odpalamy gre z np. jakims wallhackiem, i mozna grac :wallbash: po meczy wychodzimy idziemy do drugiego kompa i wylaczamy tam cs i tam automatycznie esl wire stopuje gre :wallbash: i tyle. Ale mozna to wykryc jesli ktos uzywa drugiego komputera :) w logach plikow ESL wire widac to ;) w tedy pisze ze gra jest nieznana nie ma parametrow startu gry.

Ten sposob jest najlepszy do lig typu Allegra , CyberSport gdzie uzywamy polskiego "niby nie zawodnego" antychet-a AZEREUSA. Ktory teraz obowiazuje np. na WCG Polskie , ESWC Polskiego... Porazka :-).

Teraz tak SS ktore robicie po przez gre graczom(AMX), mozna blokowac tzn oni moga blokowac uzywajac scryptu/programu emulatora na czarne screene lub ich brak. Czasem jak robimy 5 screenow to otrzymujemy od zbanowanego 4, co swiadczy ze 5 screen tzn pierwszy z piatki jest odpalony a dlaczego?

Proste... bo w pierwszym screenie kiedy zobaczymy ze ktos robi ss klikamy klawisz np. F9 i wh jest off, reszta screenow jest czysta, dlatego banowac jak sa 4, bez wyjatkow i wykretow. Screeny moga byc tez manipulowane, programem. Sprawdzic mozna na przyblizeniu iz czasem sie chowami jak ss robi i nic nie widac ale tekstury male widac ;)

Część 3.

BLACKLISTED.pl , kazdy wie co to jest? :) kiedys tego nie bylo a bylo cos takiego jak board.counter-strike.pl(sekcja AC). BL kiedys bylo bardzo dobre i nigdy nikt sie nie zastanawial czy dobrze dzialaja. Ale sami zauwazcie ze BL juz od jakiego czasu wspolpracuje z ligami czy sieciami serwerow!!

Ogolnie Blacklisted.pl jest spolka STER Gaming ( sieci serwerow ). Ale jak to sie mowi niczego na swiecie nie dostaniemy za darmo dlatego wiadomo ze kazdy chce zarobic, za zgloszenie na bl trza zaplacic, za odwolanie sie od decyzji adminow trzeba zaplacic.

To tez sie tyczy nowego projetku Pana Toudi83 ktory w ogole nie ma pojecia o oceniu demek wraz ze swoja ekipa. Projekt ten nazywa sie Anticheat.pl - Pozdrawiam :)

Część 4.

Inne sprawy, mam dla was zagadke :) moze kojarzycie team "DETLA Benq" Polska druzyna kiedys bardzo dobra :) A patrzcie na to :)

Profil ESL - ham / Benq Delta

Jest to gracz ktory zostal zbanowany przez adminow niemieckich np. Thefly. Gdzie ESL Wire wykrylo mu "modyfikacje gry" tzn wh ;) zostal on zlapany w meczu 2/2, zdania sa podzielone, czy uzywal czy nie, fakt jest taki ze mial tzn wykrylo mu a czy gral na tym nikogo to nie interesuje :) Byly gracz Reprezentacji CS , jezdzil na turnieje zagranica i w polsce a tu? psikus :) Rehabilitacje napisal wiec... czary mary musial sie przyznac ze oszukiwal bo warunkiem przyznania mu rehabilitacji jest kupienie karty gracza (5euro) i przyznanie sie w temacie rehabilitacji przez etykiete wsparcia do adminow. Fajnie nie? :)

Kolejny gracz polskiej Sceny CS, ktory byl znany z wielkich polskich - zagranicznych lanow CS-a, zostal zbanowany pare dni temu. Zrobil tak samo jak Ham napisal rehe i kupil karte gracza po czym znow dostal Bana ;) = 2x BAN.

Profil Snax - AlsenTeam

Ale sie porobilo ;) jeszcze niedlugo i moze Neo? :)

PS. jak beda jakies bledy/bluzgi to dajcie znac bo to jest stare a poprawiac mi sie niechce :)

Mam nadzieje ze art. sie podoba ;) Piwa mile widziane.

Pozdrawiam was Wszystkich - :)

I Pamietajcie badzcie surowi i bezwzgledni.

PS. Artykuł - Info przezemnie stworzone 13 Mar 2012 :)

// Wszystkie prawa zastrzeżone (ang. all rights reserved)

Zabrania się kopiowania i wklejania bez mojej zgody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

beka

met0ri clientside nie istnieje, tylko wersja met0ri na serwer istnieje

Super Simple ESP 

Super Simple Wall 

[SOH] Wallhack

są detected na steam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pr0xy, ja mam pliki ktore dzialaja non stop :) nawet SSW :-) i jest ciagle undc ;)

ahh i PS. Artykuł - Info przezemnie stworzone 13 Mar 2012 :) bo widze ze nie czytales :)

A pliki i tak mam i tak i dzialaja :-) wiem bo sprawdzam :)

Ahhh noi nie bede tutaj dodawal haxow by sobie sciagali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie raczej inwestują teraz w pixel aimbota, typu hl1 którego można kupić na organner

PS: też w tym trochę siedzę, moderator na r3 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pr0xy, tylko ze ab nawet od orga, i tak widac kto uzywa :-) a wh jest tak ze jesli ktos umie sie dobrze kryc to bedzie latal non stop odpalony bo umie grac na tym, ale kazdego mozna zlapac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z tobą.

Zależy jak ustawisz sety, mogą być na legi, a mogą być rage.

100% legit nigdy nie złapią.

Dowód na to: Dedi był sądzony 2 razy na bl i 2 razy dostał ub MPH LEIS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No masz swoje zdanie ja mam swoje :) to ze nie umieli ocenic na BL nie znaczy ze nie mozna tego zlapac:) zreszta nigdy nie powiedzialem ze BL czy inny portal umie oceniac na 100% :) zdania napewno byly podzielone a zdecydowal HJ i dostal np ub 2x :) ale i tak mozna wykryc i tak mozna ;-) wiem bo byly takie przypadki w polsce jak i zagranica np. nie dawno w lidze ESEA :-) ale ta rozmowa i tak robi sie offtopicowa wiec mija sie z celem przepychanie sie na swoje argumenty dlatego ze jestem starszy odpuszcze by nie robil sie zbedny offtopic noi zebym nie dostal warna od ciebie lub innych kolegów :)

Jesli art sie nie podoba mozna usunac :)

GL HF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...