Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

RisenQt

Skarga na Ct

Polecane posty

Data zdarzenia (Dokładny dzień oraz godzina): 22 lutego 2014 r. godzina: 18:57.

Oskarżyciel (Nick składającego skargę): RisenQt.

Oskarżony (Nick na którego składasz skargę): Rambo235 STEAM_0:0:608972294 81.190.92.58 Nonsteam ,

SWAAG! STEAM_0:0:1865305620 83.16.153.18 Nonsteam.

Mapa (Miejsce akcji): jail_fecbook.

Powód/ody (Podaj powód skargi): Tych 2 Graczy w Ct robią Fk nie ogarniają wogólę Każdy na nich wrzuca od kurwy,szmaty itp na tym Jailbreak to jest katastrofa boża Piter Wbija sały czas ale to rano lub w nocy proszę o natychmiastowe rospatrzenie mojej skargi.

IP , Steam_ID (Podaj dane oskarżonego): Rambo235 STEAM_0:0:608972294,SWAAG! STEAM_0:0:1865305620 .

Dowód/ody (Demko, ss'y itd.):Nie mam Demka nie miałem czasu nagrywać od razu poszedłem na forum i teraz piszę tą skargę ale mogą potwierdzić te zdarzenie Gracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też potwierdzam. Ten gracz (Rambo235) ciągle wpycha się do CT i 4 mapy pod rząd już jest. Kampi w GR i FK. A co do SWAAG! to można mu mniejszą kare nałożyć. Mniej FK i jedyne zarzuty to: kampienie w GR ;)

@Edit

Rambo235- przypomniałem sobie, że on nie umie też liczyć. Była sytuacja że liczył "1, 2, 3" (nie 3, 2, 1, 0) i zaczął zabijać i gdyby nie kolega z CT mu powiedział "co ty odpierdalasz?" to pewnie by zrobił dalej masę FK. A teraz przed chwilą nie ogarniał chowanego, pytał czym się zmienia kolor :facepalm::facepalm::facepalm: I jeszcze mówi, że ogarnia CT. Kiedy my się buntujemy to wtedy on dochodzi do CT mówiąc "Jestem tu po to, żeby ci pomóc ogarnąć bunty bo ty sam nie ogarniasz". A co z tym idzie? Nadal bunty są nie ogarnięte. Dopiero jak dojdzie 3 CT to wtedy jest jakiś spokój (2 ogarniętych i w tym Rambo235 bo prawie ZAWSZE i na KAŻDEJ mapie jest w CT).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarga bez dowodów, Ci gracze z tego co kojarzę są bez mutacji i ogaru także ze takie wpychanie itp. na pewno zostali dawno ukarani.

#Zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...