Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

asdf

skarga skurwiel

Polecane posty

Data zdarzenia (Dokładny dzień oraz godzina): właściwie to nie ma ,bo to jest zawsze , gdy on jest w CT

Oskarżyciel (Nick składającego skargę): asdf

Oskarżony (Nick na którego składasz skargę): $kurw!el

Mapa (Miejsce akcji): tak jak w 1. zawsze gdy jest w ct

Powód/ody (Podaj powód skargi): Otoż zawsze jak jestem w CT sku*wiel zawsze mnie denerwuje ,bo przykladowo mowi ,ze smierdze , zapodaje jakies slabe i bezsensowne suchary o 'mojej starej' , wyzywa i podchodzi do mnie po wydaniu polecenia i strzela mi kulke w łeb z pistoletu za 76 i jeszcze w noge za jakies 10 i wtedy nic nie moge zrobic ... . Robi tez tak ,ze rozpoczyna zabawe w pierwsza reakcje i np. 'napisz na say'u "asdf smierdzi , asdf ma platfusa , asdf nie myje kuta*a , asdf itd." Prosze ,zebyscie ogarneli tego czlowieka ,bo to mnie strasznie drazni , mam chec czasami przypie*dolic mu przez monitor .

IP , Steam_ID (Podaj dane oskarżonego):

#5 $kurw!eL STEAM_0:0:253144038 89.77.155.58 Nonsteam KontoNEO

Dowód/ody (Demko, ss'y itd.): dowodow nie mam ,bo po 1 hltv z tego co pamietam nie nagrywa glosu , po 2 jjak chce nagrac za pomocą record serwer sie chrashuje , ale bedzie duzo swiadkow ,bo on to robi caly czas .

Proszę o ogarnięcie tego gracza , będzie mi miło jeśli dostanie bana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku nic nie możemy zrobić. ( Chyba, że się mylę )

Jedyna opcja to zwiększenie ilości adminów/strażników którzy się takimi dzieciakami zajmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok , Gracz Cię obrażał oraz obrażał innych masz na to świadków więc dostaje bana na 7 dni . Dziękujemy za zgłoszenie i pozdrawiam -=Rush3r=-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...