Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

cZ!Te_rRr3k

Skarga na IPRZEMOI

Polecane posty

Może być zły dział, więc prosze o przeniesienie go w razie potrzeby.

IPRZEMOI ma konto w AMXBANS, więc może odbanowywać. Dostał bana na PB "wstaw screeny" i sam sobie dał UB.

94332083027120383571.jpg

Na screenie podkreśliłem, jak napisał "Sam siebie odbanowałem" czy jakoś tak.

Proszę o zdegradowanie go !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarga słuszna sam sobie nie może nadać ub , musi czekać na kogoś innego , widzę że tutaj w tej randze panuje chaos być może zmieni się to od jutra , a może od dziś .

Poczekamy na wypowiedź BD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wstawiłem ssy to o co ci chodzi dużo ludzi przedemną też tak robiło jak było w UBT , np: Tamer nie wiesz pewnie kto to jest , to nie jest karalne kolego :3

A jak RUSHER nie wiesz to się nie odzywaj :)

Staż nie cały miesiąc masz na sieci i nie wiesz jak było wcześniej .

Edit by -=Rush3r=-

Kolego drogi , mam krótki staż ale oleju w głowie więcej niż Ty , więc mnie do pyska nie bierz dobrze CI radzę . Wszędzie gdzie widzę twoje podania , skargi , podania od twoich kolegów jest coś o mnie .

Zaczyna mnie to denerwować , a gdy się na kogoś zdenerwuję to uprzedzam nie jest zbyt miło .

Zachowujesz się jak dzieciak i to mi przyzna masa ludzi z forum , masz samych wrogów i cały czas sobie ich robisz . Niby regulaminu przestrzegasz składasz skargi itp ... A jak graliśmy na only DD2 czy tam FFA , latał odpał na wh i aimie co powiedziałeś ? Że Cię wk... i że zaraz też się odpalisz . To skoro tak mówiłeś to być może latałeś nie raz na jakimś cheacie ? W końcu NS w wieku 15 lat , który nie potrafi przegrywać . Mam duże doświadczenie i nigdy nie spotkałem się z tym by ktoś kto dostał bana , a miał rangę UB team mógł sobie sam siebie od banować , Jeżeli tu tak jest czy tam było to zapewne się zmieni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

np: Tamer

Kolega chyba nie wie, że nie jest pierwszy z tej serwerowni :)

Jak ja tutaj byłem to verka była moderatorem, był NeXus - również Moderator :)

Ty tutaj szpanować nie musisz, że jesteś od dawna, bo ja jestem dłużej ;3.

Może kiedyś tak robili, ale to było KIEDYŚ:), nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha , no człowieku Nexus kto to jest powiedz mi teraz :3 ??

Nie chce tu w jakiś sposób iskrzeć ...

Tylko mówię jakie były fakty że kiedyś można było tak robić , a Black nie wniósł nic takiego że nie można .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak ale to nie jest moje pierwsze konto :3

1) Każdy użytkownik może aktywnie korzystać tylko i wyłącznie z jednego konta na stronie. Używanie większej ilości kont może zostać ukarane ich zawieszeniem oraz zablokowaniem adresu IP użytkownika. Posiadanie więcej niż jednego konta na stronie z tego samego adresu IP (tego samego komputera), dozwolone jest jedynie w sytuacji, gdy z danego komputera aktywnie korzysta ze strony więcej, niż jedna osoba. W takim przypadku osoby te zgłaszają się do jednego z Administratorów strony, prosząc o pozwolenie na założenie większej ilości kont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarga jak najbardziej słuszna !Słuchaj kolego drogi, nie uważaj się za jakiegoś wielkiego człowieka bo nim nie jesteś.Jesteś tylko UBT przyznam jest to ranga ważna i odpowiedzialna .Lecz jakim prawem se dajesz UB ?Ty nie możesz dawać sobie UB tylko innym UB tobie daje ktoś inny. W przeszłości dużo było skarg na Ciebie i moim zdaniem powinieneś zostać zdegradowany.Nie dyskutujmy tutaj na ten temat tylko decyzje podejmie Black. Sam powinieneś wiedzieć że gdy dajesz sobie UB to robisz to na własne ryzyko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UBT jest po to żeby sprawdzać ssy lub dać UB gdy ban jest nie słuszny każdemu ssy sprawdzam na bieżąco , i tego też domagam od innych członków UBT , jak ja bym miał czekać to za tydzień UB bym dostał ... Skoro inni gracze dostają ode mnie UB w maxie 20 minut jak zobaczę to ja chce tego samego przeprosiłem że sam sb dałem UB ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wgl dla mnie to jest żałosne żeby ludzie w wieku 14 lat pełnili jakąkolwiek funkcję wyższą od UŻYTKOWNIKA...

Sam sobie nie możesz dać UB.

Powiem ci na różnych serwerowniach posiadałem różne rangi, od Administratora aż do Użytkownika i zawsze jak była taka sytuacja, że ktoś sam sobie daje UB to wyciągane były konsekwencje.

Było to odebranie admina albo druga szansa.

Jestem od niedawna nie wiem jaki jesteś więc o nic nie wnioskuje, jeżeli to pierwszy taki błąd zasługujesz na drugą szanse, natomiast jeśli już nie pierwszy raz są z tobą problemy myślę że powinieneś stracić range.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem za degradacją, iż w przeszłości były z tobą problemy miałeś degradacje potem się starałeś znowu i odzyskiwałeś rangi ...Teraz powinieneś dostać degradacje i nie odzyskiwać rang moim zdaniem bo sobie nie radzisz. Co z tego że jesteś UBT ?Okej, ale nie masz prawa SOBIE DAWAĆ UB zrozum to wreszcie.Degradacja się należy moim zdaniem jak już pisałem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to kiedyś, teraz to teraz. Ludzie z UBT powinni być na tyle rozumni i odpowiedzialni że powinni wiedzieć że to jest ZAKAZANE dawać sobie UB ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...