Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

AnonimLN

Ban za nic Anonim

Polecane posty

Twój nick z gry: Anonim

Twój SteamID: STEAM_0:0:1067746729

Twoje IP: 89.230.169.211

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 20.02.2014 - 20:06:53

Powód bana: Wchodze na Bf4, nie zdążyłem zagrać jednej rundy a tu ban od zabijaki "Wypierdalaj". Po napisaniu do niego za co ban, napisał mi, że mam wh, tylko na ss nic nie widać. Proszę o odbanowanie. Widać ban w AmxBans. Patrzylem w AmxBans na bany i te od 16:00 do 20:00 to nie moje. O 18:00 wróciłem i grałem cały czas na base builder.

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin ZabijakaLN.

[AMXBans] You are permanently banned.

[AMXBans] Banned Nickname : Anonim

[AMXBans] Reason : ' wypierdalaj '

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.twoja.com

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 1067746729 '

[AMXBans] Your IP : ' 89.230.169.211 '

[AMXBans] =======================================

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ub nie bedzie latasz na wh ss twoje to dla mnie nic nie znacza masz wh na ktorych wh nie wykrywa na 3 ss masz czyste a na 2 z wh i wstawiasz te same..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się jeszcze z wh, że ns ss nie widać. Głupszego powodu bana, od kąt gram nie dostałem. Jak nie chcecie, żebym gram na waszym serwerze, bo ludzie uciekają, wystarczy powiedzieć. Szkoda mi jedynie, tych 46 odznak, które wbiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AnonimLN, z tym się zgadzam on grał cały dzień na Base Bulider bo grałem z nim bo ja prawie nigdy nie wychodzę i moim zdaniem należy się UB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie UB się należy. Anonim dobrze gra, poza tym ss'y nic nie wykazały więc chyba nie ma się co spierać. Jeszcze ten powód banu :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w tym czasie w cs`a i widziałem, że w tych godzinach anonim był na BB . Bo sam co chwile tam wbijałem i w wybijałem i dziwiło mnie, że jest 2 Anonimów ale nie zwracałem na to za bardzo uwagi . To nie on grał w tym czasie. A DomeL jeśli uważasz, że ma anty ss równie dobrze można nakręcić demko i wszystkim pokazać. Bo może po prostu ogarniać serwa jeszcze z tymi 47 odznakami no chłopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym coś dodać od siebie :

Wiec otóż tak widziałem pare razy jak Anonim latales na wh widziales niewidzialnych a piszesz cos takiego : Kilka lat sie gra to wiadomo ?

Ja stwierdzama razem z Pickiem i DomeLem ze ban zostanie Demko tez jest. ? Wiec co grales na wh ... Ban zostaje

Picek tez widzial ze na WH latasz ... wiec w czym PRO*blem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w tym czasie w cs`a i widziałem, że w tych godzinach anonim był na BB . Bo sam co chwile tam wbijałem i w wybijałem i dziwiło mnie, że jest 2 Anonimów ale nie zwracałem na to za bardzo uwagi . To nie on grał w tym czasie. A DomeL jeśli uważasz, że ma anty ss równie dobrze można nakręcić demko i wszystkim pokazać. Bo może po prostu ogarniać serwa jeszcze z tymi 47 odznakami no chłopie.

Niech UBT rozpisze jego demko tak ja na "AC" i "BL" i po sprawie, jeśli widać jak gra modelowo to wiadomo, że na wh gra i nie potrafi grać bez "cheatów". Weźcie takiego demko co widać jak podejrzanie gra i je rozpiszcie od tego też jesteście i po problemie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...