Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
AnonimLN

Ban za nic Anonim

Recommended Posts

Twój nick z gry: Anonim

Twój SteamID: STEAM_0:0:1067746729

Twoje IP: 89.230.169.211

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 20.02.2014 - 20:06:53

Powód bana: Wchodze na Bf4, nie zdążyłem zagrać jednej rundy a tu ban od zabijaki "Wypierdalaj". Po napisaniu do niego za co ban, napisał mi, że mam wh, tylko na ss nic nie widać. Proszę o odbanowanie. Widać ban w AmxBans. Patrzylem w AmxBans na bany i te od 16:00 do 20:00 to nie moje. O 18:00 wróciłem i grałem cały czas na base builder.

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin ZabijakaLN.

[AMXBans] You are permanently banned.

[AMXBans] Banned Nickname : Anonim

[AMXBans] Reason : ' wypierdalaj '

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.twoja.com

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 1067746729 '

[AMXBans] Your IP : ' 89.230.169.211 '

[AMXBans] =======================================

Nie spotkałem się jeszcze z wh, że ns ss nie widać. Głupszego powodu bana, od kąt gram nie dostałem. Jak nie chcecie, żebym gram na waszym serwerze, bo ludzie uciekają, wystarczy powiedzieć. Szkoda mi jedynie, tych 46 odznak, które wbiłem.

Grałem w tym czasie w cs`a i widziałem, że w tych godzinach anonim był na BB . Bo sam co chwile tam wbijałem i w wybijałem i dziwiło mnie, że jest 2 Anonimów ale nie zwracałem na to za bardzo uwagi . To nie on grał w tym czasie. A DomeL jeśli uważasz, że ma anty ss równie dobrze można nakręcić demko i wszystkim pokazać. Bo może po prostu ogarniać serwa jeszcze z tymi 47 odznakami no chłopie.

Chciałbym coś dodać od siebie :

Wiec otóż tak widziałem pare razy jak Anonim latales na wh widziales niewidzialnych a piszesz cos takiego : Kilka lat sie gra to wiadomo ?

Ja stwierdzama razem z Pickiem i DomeLem ze ban zostanie Demko tez jest. ? Wiec co grales na wh ... Ban zostaje

Picek tez widzial ze na WH latasz ... wiec w czym PRO*blem ?

Grałem w tym czasie w cs`a i widziałem, że w tych godzinach anonim był na BB . Bo sam co chwile tam wbijałem i w wybijałem i dziwiło mnie, że jest 2 Anonimów ale nie zwracałem na to za bardzo uwagi . To nie on grał w tym czasie. A DomeL jeśli uważasz, że ma anty ss równie dobrze można nakręcić demko i wszystkim pokazać. Bo może po prostu ogarniać serwa jeszcze z tymi 47 odznakami no chłopie.

Niech UBT rozpisze jego demko tak ja na "AC" i "BL" i po sprawie, jeśli widać jak gra modelowo to wiadomo, że na wh gra i nie potrafi grać bez "cheatów". Weźcie takiego demko co widać jak podejrzanie gra i je rozpiszcie od tego też jesteście i po problemie. :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...