Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Boot_007

Skarga na Admina L[ee]

Recommended Posts

Mój Nick w grze: Boot_007

Nick Admina/Gracza: L[ee]

IP oskarżonej osoby:

Steam ID oskarżonej osoby:

Data,godzina, mapa zdarzenia: 20.02.2014r. 18:32

Opis Sytuacji: Gram sobie w Cs i oczywiście "Admini" piszą cele mapy itp ...

oczywiście wszyscy mają to w du*ie .. a ct jak ma ratować hosty jak na tej mapce trzeba isć na resp TT TT powinno broci hosty a oni raszowali wiec psize dpo Adma że raszują a admin L[ee] daje takiego bana ...:

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Banned by Admin: L[ee]

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Cs-StaraSzkola.pl

[AMXBans] Reason: 'Ogarnij sie.'

[AMXBans] Duration: '5 minutes'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_2:0:1664029939'

[AMXBans] Your IP: '77.254.224.12'

[AMXBans] ========================================

Ani go nie uraziłem ani nei obraciłem gracza nie skakałem po txt tylko napisałem żeby ogarnął rasz ...

Admin nie powinien być aż tak chamski Admin powinien dawać przykład graczom , proszę cos z tym zrobic .

Ewentualne dowody w postaci SS/demka:

O co prosisz: Prosze o ukaranie lub ostrzeżenie ""ADMINA"" L[ee]

Dziękuje i przepraszam za kłopot ale jestem nowy na serwie i mnie to razi w oczy ...

Wiec zacznijmy od tego, że nie wolno już rashować pisałem ci 3 razy... A ty spamujesz mi na [email protected] co chwile rash, rash, rash wkurzało mnie to więc dałem ci bana na 5 min.

Dodam jeszcze 4 raz, że rash to było skille przed 2:50, ale Black dodał plugin i już nie ma tego.

a Czy ja zmieniam ? Ty zapytałes ile masz lat ot ja tez zapytałem no napisz ile masz 14/15 ?

Zapytałeś o rasz też ci odpowiedziałem więc dlaczego uważasz że zmieniam temat ?

widać ze 15 latek bo takie błedy na Cs robisz że d*pe urywa mam ss chcesz zobaczyć ? jakiego bana dałes kolesiowi . I co zapłaciłeś za ADMA to go masz nie Ile zapłaciłeś 11 zł ?

kozaku nieumiejący grać ?

Pozwolicie, że wtrącę swoje trzy grosze. Chodzi o ortografię administratorów. Spotkałem się już kilka razy jak młodzi admini nie umieją nawet napisać "chcesz" tylko piszą "chcerz" jak to widzę to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera. Gimby zamiast chodzić na polski to siedzą i grają w cs.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...