Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

IPRZEMOI

Skarga na cziterek .

Polecane posty

Skladam skargę na cziterka ponieważ powody są proste , wypowiedziałem się w moim podaniu tylko dla tego że chciałem się bronić przeprosiłem za to , więc tak RUSHER też wypowiedział się w swoim podaniu dla "OBRONY" i nie został nagrodzony warnem , proszę o zdjęcie warna bez niczego ale i tak jest już prośba o zdjęcie moich dwóch warnów , nie chce żeby Rusher dostał warna ponieważ wypowiedział się dla obrony ale chodzi o to żeby mój warn został zjęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz, jeśli skarga tyczy się Ciebie, to Ty nie możesz zamykać.

Jeśli rusher się wypowiadał, to powinien też dostać warna. Może dlatego, że jakiś moderator nie zauważył lub ktoś kogoś bardziej lubi :oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak odpisałem w moim podaniu za co przeprosiłem , ale każdy chyba by się wkurzył osoba która CIę nie zna daje CI taką ocenę ponieważ 5 minut temu w jego podaniu napisałeś tak samo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graboś i ReX po co się wypowiadacie jak nic nie wnosicie do tej skargi? Bez sensowne nabijane postów co powinno zostać nagrodzone warnem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale po co otwierasz chyba wyjaśniłem sprawę, jeśli ktoś z czerwonych będzie chciał dodać, to coś doda.

zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...