Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Boot_007

UB ....

Polecane posty

Twój nick z gry: Boot_007

Twój SteamID:

Twoje IP: 77.254.224.12

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 19.02.2014r godzina 21:06

Powód bana: Gram sobie normalnie ale wyszedłem na chwile z Cs bo musiałem wysłać ataki w plemionach gdy otwarłem ikonke Cs pisało juz

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Banned by Admin: TakiWlasnieJestem

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Cs-StaraSzkola.pl

[AMXBans] Reason: 'Wstaw ssy na Cs-StaraSzkola.pl'

[AMXBans] Duration: '4 weeks and 2 days'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_2:0:1664029939'

[AMXBans] Your IP: '77.254.224.12'

[AMXBans] =======================================

Dla mnei dziwne to jest że gdy zobaczyłem ss to wszystkie są czarne .... bo mnie nie było na cs a ktos mi je zrobił .... Admin "TakiWlasnieJestem" jest niezbyt ogarnięty .... bo Admin Lee czy jakoś tak dziś mnie podglądał i wie że gram czysto .. a tamten daje cały czas bany bo jest cienki i wszyscy go jadą i nie możne pewnie chłopak pograć ...

Dam link do ss bo nei mam nic do ukrycia ale na ss nic nei widać bo są poprostu czarne ... nie przerabiałem zdjeć ale pewnei i tak to napsuizecie że śą przerobione ale tu was zaskocze że mam silny argument mozna sobie zobaczyć wage ss przeroboionego czyli zwykłego ss i go pomalować na czarno i zobaczycie że normalnei wiewcej one ważą a te maja taką wage jak normalne ss nie gram na czitach mozecie zapytać Lee bo mnei podglądał . czekam na UB

POZDRO LAMERZY !

Link do screenów: http://speedy.sh/pGgMX/cstrike.rar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bootek : P mi przed chwilą Admin zrobił screany i szukam i szukam ich i nie mogę znaleźć ... Widocznie nie zrobił mi ss ; ) a jednak bana dostałem ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak admin L[ee] sprawdza haha , rozbawiony zostałem do łez xd

TakiWłaśnieJestem banuje ludzi też bez sprawdzenia aby wygrać konkurs i nie spaść w ranku .

Czekamy na wypowiedz admina : TakiWłaśnieJestem , admin ma 24 H na wytłumaczenie czemu ssy są czarne w innym przypadku będzie UB .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są normalne ss ... nie gram na niczym jestem czysty jak jestes taki mądry to zobacz sobie ich "wagę " gdyby były przerabiane nie ważyły by tyle samo co normalne ss ... bo np dochodzi jeszcze czarne tło mam nagrać filmik jakie mi ss zrobniłęs kur ... co za koleś Ty chłopie przez ten czas co ja grłąme to zbanowałeś 10 osób .... i nie wiem po co bo taki słaby jesteś ze wszyscy cie jadą jak chcą ...

Miałem tez na na innym serwie robione cs chcesz moge ci wysąłć lingo sdo stroch gdzie dostawałem ub jak Ty nie potrafisz robic ss ... wielki mi admin bo zapłacił 11 zł i adma dostał ....

Licze na UB jak nei to chce rozmawiać z właścicielem serwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czarne ss`y są przeważnie od tego, gdy gracz minimalizuje cs`a.. Przynajmniej ja miałem styczność tylko wtedy . Na ss`ach nic nie widać . W archiwum też nie ma wprowadzonych żadnych zmian . Może być to również po prostu jakiś błąd przy zrobieniu . Nie ma nic a archiwum i na ss`ach też ni nie ma więc dlaczego on jezcze nie gra ?

UB . Grasz dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...