Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Inka.

Skarga na admina Danio

Polecane posty

Szkoda, że muszę napisać tą skargę, ale pograć normalnie nie mogłam -.-

Była taka sytuacja, że grałam w TT i paru terrorystów zablokowało środek. Napisałam im, żeby się ruszali z tego środka (wszystko na screenach niżej), a admin DANIO upomniał mnie o kulturę, gdzie nigdzie nikogo nie obraziłam ani nie przeklęłam. W trakcie odpisywania mu na upomnienie schowałam się przed anarchią za bramą. Akurat ten nieszczęśnik na mnie wyleciał, więc padł. Zaczął mną slayować i proponować innemu gościowi o dalszą "zabawę" mną. ;]

Nie byłam jedyną, która była (CHYBA) przez niego slayowana na serwerze. Nie jest to zbyt fajne dla innych graczy. Danio, nie nadużywa się admina. Jesteś od pilnowania, a nie od zabawy.

http://speedy.sh/RWfyU/danio.rar - > screeny.

Proszę o wyciągnięcie konsekwencji dla tego admina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem "kultura" ale nie chodziło o żadną obraze itp... tylko o tą cholere. a slayowałem cie po 0 dmg bo kampiłaś przy bramie koło tt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego mój Ty najdroższy, cele wypełniałam, sporo czasu zostało do końca rundy, poza tym już dawno wyszłam przez anarchię za tą bramę, a Ty mnie dopiero zacząłeś slayować najprawdopodobniej dlatego, że Cię zabiłam :) I zapamiętaj sobie, że cholera, to taka choroba ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że takie późne, po tym jak już wyszłam. Poza tym CELE MAPY BYŁY WYKONYWANE. Jak słyszę, że ktoś biegnie mi w anarchię, to nie biegnę na pałę tylko wyczekuję. Slayowałeś mnie po tym, jak już byłam na długiej człowieku. Poza tym zobacz swój późniejszy tekst "Stabilo, slayujemy ją dalej" czy coś w tym stylu? I co? I to było tylko ostrzeżenie? TYLE RAZY? Poza tym kolega wyżej napisał, że to nie jest pierwszy raz, kiedy bawisz się adminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie do Stabilo to napisałem dla żartów Haha.. :D ale spoko ...

[ Dodano: 2014-02-19, 21:17 ]

Czerwoni wypowiedzcie sie bo nie chce mi sie z nią kłócić o jakieś slaye...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dowód na to ze Danio nadużywa admina.Mysli ze jest nie wiadomo kim i wszystko mu wolno bo w końcu ADMIN...Zabierzcie.mu tego admina i tyle co on sobie wyobraza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem skraga jak najbardziej słuszna. Nie widziałem sytuacji ale wiem ,że danio się "popisuje" pisze cały czas na @@ nawet o pierdoły i slayuje graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc po oglądnięciu dema i sprawdzeniu logów uważam iż skarga jest słuszna jeśli taka sytuacja się powtórzy admin zostanie odebrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...