Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

IPRZEMOI

Skarga na L[ee] + prośba o UB

Polecane posty

Mój Nick w grze:iPrZeMoi

Nick Admina/Gracza:L[ee]

IP oskarżonej osoby:Nie wiem , nie sprawdzałem.

Steam ID oskarżonej osoby:On jest NS-em.

Data,godzina, mapa zdarzenia:Dziś , 13:15.

Opis Sytuacji:Gram sobie gram , patrze odpał śmiga na WH pisze do L[ee] chyba całą mape wejdz na specta on nic dalej grał i nawet nie odpisywał więc powiedziałem do niego przyznaje się "WEJDZ NA SPECTA BARANIE"a ten mi dał bana na 1 dzień a za obraze jest BAN do jednej godziny .

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: Wycinek z konsoli :

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Banned by Admin: L[ee]

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Cs-StaraSzkola.pl

[AMXBans] Reason: 'Obraza admina'

[AMXBans] Duration: '1 day'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN'

[AMXBans] Your IP: '89.229.153.157'

[AMXBans] ========================================

O co prosisz:O zmiejszenie mi bana do 10-5 minut lub odbanowanie i ukaranie L[ee] utratą admina na wieki wieków amen dziękuje Pozdrawiam dobranoc.

Punkt w regulaminie PB :

5.2 Obrażanie - Kick/ban do 1h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5.2 Obrażanie - Kick/ban do 1h

To jest sugerowany czas bana , ale za takie coś jak baran to najwyżej 30 minut. Chyba że dodałeś więcej słów . Musisz poczekać na wypowiedź Admina Lee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wycinek:

[!] Dostales 50 XP za wygrana runde [!]

PTB: Round ended, checking teams.

[Komandos] iPrZeMoi : Pedale bury na specta wejdz

Smok killed Boot_007 with mp5navy

Boot_007 killed Smok with mp5navy

iPrZeMoi killed plasterus with mp5navy

JAMORZY killed Szery with mp5navy

[PaintBall - VIP] Chcesz dowiedziec sie co posiada vip i jak go kupic? Napisz na sayu /vip

<{:KnIf3:}>_<*Koles-Git*> killed JAMORZY with knife

[AMXBans] Pomyslnie Zbanowano IP Gracza. Gracz dostanie Kicka.

'iPrZeMoi' dostal bana na '1 dzien'.

Powod: 'Obraza admina'

Admin: L[ee]

[!] Dostales z lodowej kuli od gracza [iPrZeMoi] [!]

plasterus dropped

plasterus opuci gr

[AMXBans] 'iPrZeMoi' dostal bana na '1 dzien'.

Powod: 'Obraza admina'

Admin: L[ee]

L[ee] killed papryk35 with mp5navy

L[ee]

______________________________________________________

Dopowiem coś wbiłeś na serwa i zacząłeś przeklinać z byle powodów. Wbiłem na specta sprawdziłem 2 osoby które podałeś 1 wydawał mi się, że miał wh i dałem mu bana a 2 po prostu dobrze grał więc nie bd tego komentował. Wbiłem do gry a ty do mnie z takim tekstem i to do admina. I gdybyś obraził gracza to by był ban na 1h ale obraziłeś admina więc dałem dłuższego + tę przeklinanie na serwie i psujesz kulturę serwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i się wyjaśniło podał nawet powód : Pedale bury na specta wejdz a napisałeś że tylko go raz przezwałeś od WEJDZ NA SPECTA BARANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wycineczek też umiem dać i edytować czekam na ssa . -,-

Proszę o UB bo chce konkurs wygrać i Ukaranie kłamce za bezsensowne nabijanie postów + przeklinanie .

Zaraz mi cisnienie podniesiesz koleś !!!!!!!!!!! Na spectatorsie nie siedziałeś nigdy jak ja grałem ! , Banujesz ludzi za to jak ktoś cie dednie tak jak TakiWłaśnieJestem jezus Black co ty za dzieci na adma przyjmujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieci ???

Dzisiaj na serwie orty takie, że aż oczy bolą sadziłeś.

Kłamca ?. Ja kłamca ? Ja na specta nie wbijam sprawdzać osoby ? Weź się nie ośmieszaj...

Myślisz że napiszesz skargę dzieciaku i napiszesz do paru osób na gg i żeby ci pomogli mnie skończyć ?... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde człowieku hahahahha następny ma problemy ze wzrokiem patrz kolegę u góry jaki ma Nick ;)

+ Do tego ty jesteś BI że mi buziaczki wysyłasz ??

Nie dzięki to nie dla mnie , bo ja interesuję się Kobietami .

Skończony to ty już jesteś mam pro staty a ty mnie banujesz i wycineczek dajesz z konsoli z edytowany .

Kto potwierdzi że L[ee] nie wchodzi na specta ??

Grasz noł life żeby ten konkurs wygrać gdyby nie ten bany od ciebie już bym miał większy LVL od ciebie ale jak ktoś jest lepszy od ciebie to ty banujesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie na serwie tylko z 3 h dziennie... Od piątku siedzę w domu bo jestem chory, ale jutro idę już do szkoły.

Nw po co by edytował wycinek ? Jak by się dało otworzyć konsole z tamtego momenty to byś nie kłamał że napisałeś do mnie tylko "baranie".

I nw po co do innych piszesz żeby pisali to co ty mówisz... Wbijam na specta jak ktoś pisze na u@ sprawdzam wydaje mi się podejrzany to banuje. Napisze na serwie niech się wypowiedzą gracze którzy grają na serwie wtedy kiedy ja gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mr.King,

Ile razy mam mówić że jak napisał żebym sprawdził 2 typów wbiłem na 3 rundy na specta i sprawdziłem 1 miał wyglądał na podejrzanego to dałem mu bana, a drugi czysto latał. Późnej tamten 2 go zabijał bo latał w to samo miejsce co Przemek i wyjechał z takim tekstem do mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...