Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Inka.

Kilka propozycji? [TS3]

Polecane posty

Nie wiem czy jest sens w ogóle pisać ten temat, bo musiałabym napisać po kolei całą rozbudowę TS3. ;o

Czy ktoś się tym serwerem w ogóle zajmuje? Są tylko 3 kanały na krzyż. Opiekun serwera powinien dostać po główce za taki stan owego serwera.

Zero rozbudowanych rang (jak już mowa o rangach to pamiętajcie o poukładaniu ich odpowiednio [posortowaniu] na kanałach jak i w spisie).

Zero kanałów (przepraszam, są 3... zbędne. Należałoby zrobić odpowiednie sfery poodzielane spacerami)

Nie wiem jak to wszystko napisać, co jest do zrobienia. Cały serwer do postawienia, a z tego co widzę, to chyba stoi tak już 8 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opiekun już dawno powinien dostać po główce, że serwer stoi 8 dni w takim stanie. Permissiony i kanały to nie jest wielka robota -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tutaj nikt nie zna, więc wątpię, że ktokolwiek przyjąłby mnie na opiekuna serwera... :)

PS: trzeba też dodać reklamę na każdy serwer "zapraszamy na naszego ts3 IP: xxx darmowe kanały i wspaniała atmosfera" coś takiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vps na którym stoi ts jest opłacony do 28 lutego i nie mam zamiaru go przedłużać(miałem tam mastera ale przeniosłem go na lepszego vpsa).

Ponad miesiąc temu szukałem opiekuna tsa i nikt się nie zgłosił ;f

Niedługo będzie nowy serwer ts i otwarta rekrutacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...