Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Kopierek

Skarga TakiWlasnieJestem i KupMiARABA

Polecane posty

Mój Nick w grze: OSA

Nick Admina/Gracza: TakiWlasnieJestem i Kup Mi ARABA

IP oskarżonej osoby: -

Steam ID oskarżonej osoby: -

Data,godzina, mapa zdarzenia: de_rats_1337, de_dust2

Opis Sytuacji: Przez około 2 dni nazbierało mi się 6 SS jak to admini obrażają moją osobę(po prostu gram lepiej od nich) jak i innych(widać to na dowodowych SS) Admini sami zaczynają gadkę ze mną a później brakuje im argumentów to zaczynają sypać łaciną i dawać mi bany za txt, aima czy wh itp. Druga sprawa jest taka, ze admini skłamali w podaniach iż posiadają znajomość amx w skali 6-7/10 a dlaczego? 1.Zadają pytania graczom ile ss ma zrobić danemu graczowi albo, że nie może dać bana bo nie działa. To ja się pytam dlaczego nie dadzą bana w konsoli tylko używają amxmodmenu? Widać właśnie jakie mają umiejętności w administracji serwera.

2.

6 - umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary. 

7 - umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary i masz małe doświadczenie w edycji pluginów.
Mogę się założyć, ze nie mają zielonego pojęcia o pluginach nie wspomnę o ich edycji. Jak bym się ich teraz spytał co to jest AMX wątpię, żeby mi udzielili poprawnej odpowiedzi. Na SS z 17-02-14r_0002 widać jak admin przygotowywał się do rashu po zakończeniu rundy na resp CT, wcześniej robił to samo zabijając mnie. Ostrzegłem go, że wniosę skargę ale nie zrobiło to na nim wrażenia. Ewentualne dowody w postaci SS/demka: http://speedy.sh/Ekxh9/Skarga-SS.zip O co prosisz: Na początku o przeprowadzenie testu znajomości amx po zaakceptowaniu podania przez H@. Proszę o usunięcie w/w graczy którzy pełnią funkcję administratorów ponieważ źle pełnią swoją funkcję. cd. Nastąpi niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dać bana na cfg graczowi o nicku Malin ale nie dało się rozumiesz? ahh....a co do tego "Zaj3bac Ci " oraz "nie groz mi" to te 1 to koles ma taki nick a to 2 żartowałem sobie z kolegą takie tam sprzeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dać bana na cfg graczowi o nicku Malin ale nie dało się rozumiesz? ahh....a co do tego "Zaj3bac Ci " oraz "nie groz mi" to te 1 to koles ma taki nick a to 2 żartowałem sobie z kolegą takie tam sprzeczki

To 1 ok ale 2 to było do mnie akurat za to ze złożę skargę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...